Июль 23, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Июль 30, 2018

Просуванням брендів FILM.UA Group займатиметься Олег Судак

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Позицію керівника напрямку ліцензувальної діяльності групи FILM.UA Group зайняв Олег Судак. Він надалі відповідатиме за просування брендів студії на українському та закордонному ринках.

«Взагалі, напрямок ліцензування ми вважаємо одним із найважливіших для розвитку Групи у найближчі роки. Особисто я вважаю прихід Олега у  FILM.UA Group нашим серйозним кадровим успіхом. Сподіваємося, у Олега найближчим часом вийде сформувати сильну команду професіоналів, з допомогою якої ми зможемо реалізувати нашу стратегію у напрямку ліцензування», – говорить Сергій Молчанов, операційний директор FILM.UA Group.

За 12 років праці в медіа індустрії Олег отримав досвід розробки та управління глобальними ліцензійними брендами, у тому числі й такими, як «Sponge Bob», «TMNT»,«Dora Explorer», «MTV», «Masha і Bear», а також працював із брендами «Angry Birds», «Собачий Патруль», «South Park», «Гапчинська», «Козаки» тощо. Серед здобутків Олега, котрих він досяг, обіймаючи позицію керівника бізнес-підрозділу та старшого менеджера по ліцензуванню бренду «Маша та Ведмідь» у Північній та Південній Америках, - вивід бренду на перше місце на території Мексики, Бразилії, Чілі та Перу. 
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter