Июль 18, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Август 3, 2018

Сайт Glavred.info провів редизайн

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Українське інтернет-видання Glavred.info, що входить до групи «1+1 медіа», провело глобальне оновлення сайту. Ресурс кардинально змінив архітектуру та айдентику. Над проектом редизайну онлайн-медіа працювала команда 1+1 Digital.

 

Важливими змінами сайту стали адаптивний веб-дизайн, кольорове рішення, логотип та підвищення швидкості завантаження сторінок. Нововведення покликані покращити користувацький досвід (UX) відвідувачів Glavred.info.

 Крім редизайну, Glavred.info анонсував зміни у контентній частині. Зокрема, буде збільшена кількість аналітичних матеріалів, а також спрощена система онлайн-чатів читачів та запрошених експертів.

 

«Сайт змінився не тільки ззовні. Паралельно ми працювали над новою концепцією видавництва. Тому читачів чекає ще більше цікавої та корисної інформації, взаємодії з соціальними мережами, інтерактивного контенту. Також в планах – запуск української версії сайту. Від самого початку видавництво було україномовним, з часом залишилась тільки російськомовна версія сайту.  Ми маємо намір виправити це непорозуміння найближчим часом», – зазначає головний редактор Glavred.info Уляна Кондратенко.

 
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter