Июль 15, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Август 16, 2018

Яким буде «Телетріумф» 2019

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

МедіаБізнес поспілкувався с головою Індустріального телевізійного комітету (ІТК) Ігорем Ковалем про те, які зміни чекають головну Телевізійну премію України.

- Нові правила, які вперше були запроваджені у 2018-му, збережуться.
Серед них — оцінювання членами жюрі всіх робіт і виставлення балів за певними критеріями. Один критерій -  майстерність та професіоналізм для персональних номінацій, три – новизна/оригінальність, якість виконання, загальне враження - для програмних.
“Щоб спонукати жюрі оцінити всі роботи - ми змінили сам принцип голосування — не ставити когось над іншим, не голосувати за принципом “подобається чи ні”, а керуватися певними визначеними пунктами”,- коментує Ігор Коваль.
 
- Серед того, що буде відрізняти “Телетріумф 2019” від “Телетріумфу 2018” - більш точно прописані критерії та їх визначення для певних номінацій.
“Ми працюємо над тим, щоб деталізувати критерії під специфіку окремих номінацій. Наприклад, критерій “оригінальність” викликав запитання у новинних номінаціях. Можливо, буде питання до математики підрахунку балів. Будемо вводити заборону членам журі голосувати за роботи своєї групи чи за роботи, до створення яких залучався сам член журі, т.з. «конфлікт інтересів». Але всі ці зміни не докорінні, а я би сказав, косметичні”, - розповідає Коваль.

- Кількість номінацій може збільшитись. 2018-го їх було 73. 
2019-го додасться номінація сценаристів розважальних гумористичних передач. Цього року   деякі номінації включали категорію «режисер», але оминали “режисерську групу”. Тобто, якщо серіал знімався паралельно двома режисерькими групами, вони не змогли податися на конкурс. На наступний рік буде або виділено таку номінацію або дозволено режисерським групам подаватися у вже існуючу. 
Наймовірніше розширення чекає також номінації, пов”язані із рекламою і промо. 
А от того, що деякі нові номінації “відпадуть”, не варто очікувати. Цього року  не набралась потрібна кількість робіт у 7 номінаціях. Але за традицією, якщо в перший рік номінація не відбулась, ми даємо їй другий шанс і залишаємо на наступний.

- Формат церемонії у 2019-му вірогідніше за все зміниться. А саме — вона буде розділена на класичне пафосне нагородження 30 основних номінацій, а нагороди у професійних номінаціях вручатимуть в інший спосіб.
“Якщо чесно, ніхто не робить церемонію із такою кількістю нагороджень, як у нас”, - зазначає Коваль. Цього року, наприклад, вона тривала 3,5 години, а запланована її тривалість була 4,5 годин.

- Чи не найголовніше питання для широкого загалу — телевізійна трансляція — залишається відкритим. Після 2015-го року “Телетріумф” перейшов на “банкетний” формат із вузьким колом запрошених на церемонію і без трансляції на ТБ. 
“Щодо телевізійної трансляції нас поки немає таких амбіцій. Щоб це був цікавий для ТБ продукт — треба робити шоу. Якщо за рік чи два хтось з медіа груп побачить для себе можливість зняти круту церемонію, ми, можливо, повернемося до телевізійного формату”, - вважає Коваль. 
Але у 2019 році може з”явитися онлайн-трансляція в інтернеті. Тим більше, що хронометраж церемонії вже не буде таким довгим.

- Телеканал “Інтер” вже 4-й рік не бере участі у “Телетріумфі”. Але 2019-й може стати роком його повернення. 
“У них є власне бачення того, яким чином має відбуватися Телетріумф — я не можу це коментувати, але думаю, що принципово ми можемо знайти якусь спільну позицію”, - прогнозує Ігор Коваль. -  Повернення «Інтера» лише додасть конкурсу цікавості".

Нагадаємо, 24 квітня 2017 року в Києві відбулося нагородження переможців національної телевізійної премії “Телетріумф”. Визначення переможців відбувалось за новими правилами.


Добавить комментарий

:D:lol::-);-)8):-|:-*:oops::sad::cry::o:-?:-x:eek::zzz:P:roll::sigh:
Жирный Курсив Ссылка Цитата


Защитный код
Обновить
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter