Июнь 26, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Август 21, 2018

"112 Україна" пояснив розрив співпраці з "Радіо Свобода"

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Телеканал "112 Україна" прокоментував припинення виробництва спільних програм із «Радіо Свобода». За словами генпродюсер телеканалу Артема Марчевського, рішення про це було прийнято у зв'язку із запуском на телеканалі нових телевізійних проектів у вересні.

«Припинення співпраці з «Радіо Свобода» сталося за нашою ініціативою, але за взаємною згодою сторін, тому некоректно говорити про одностороннє рішення телеканалу припинити спільне виробництво. Ще 8 серпня між телеканалом «112 Україна» та «Радіо Свобода» було укладено додаткову угоду про припинення співпраці. Таке рішення пов'язане з запуском декількох нових проектів в наступному телевізійному сезоні, з вересня цього року», - пояснив Артем Марчевський.

«У новому сезоні в ефірі телеканалу «112 Україна» буде багато нових проектів власного виробництва. В тому числі, телепрограм на військову тематику, які будуть надавати об'єктивну інформацію з різних джерел - звітів СММ ОБСЄ та інших міжнародних організацій. Просимо не шукати в даному рішенні будь-якого політичного підтексту», - пояснив Генеральний директор «112 Україна» Єгор Бенкендорф.

Нагадаємо,  20 серпня, на сайті "Радіо Свобода" вийшло дві публікації: перша під назвою «Канал «112 Україна» розірвав співпрацю з Радіо Свобода», а інша - «Хто купив телеканал «112 Україна»? (Розслідування)».

"Телеканал розцінює ці публікації як пов'язані, як ті, що не відповідають дійсності та  підготовлені з порушенням журналістських стандартів", - йдейться у розповсюдженій "112 Україна" заяві.

 
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter