Июль 24, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Главная  /  Рубрики
Август 22, 2018

Серіал "Подорожники": Вітовська, Жураковська та італійський українець

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Стартували зйомки комедійного серіалу «Подорожники» – спільного проекту Нового каналу та Star Media. В ефірі Нового каналу сімейну комедію «Подорожники» можна буде побачити у 2019 році.
 
У ролях Олеся Жураківська, Віктор Андрієнко, Наталя Сумська, В’ячеслав Довженко, Ірма Вітовська, Алессандро Демченко та багато інших.
У центрі сюжету - давнє протистояння колишніх однокласниць.  Ірма Вітовська гграє Сусанну – ефектну авантюрну жінку з хитрістю та грацією пантери. За сюжетом, вона переїздить до Італії відразу після закінчення школи. Там знайомиться з красенем-кухарем Маріо та народжує сина Алекса. Однак загадкові обставини змушують її разом із сім’єю повернутися до України. Саме з приїзду Сусанни розпочинається історія її великого протистояння з колишньою однокласницею Іриною. За мотель на Житомирській трасі, який продали обом жінкам. За чоловіка Ірини Толіка, який колись кохав Сусанну. За доньку Ірини Аню та сина Сусанни Алекса, які закохалися одне в одного, як ті Ромео і Джульєтта.
 
Чоловіком Ірми Вітовської у «Подорожниках» став справжній італієць Алессандро Демченко. У цього актора українське коріння. І він давно мріяв приїхати на батьківщину свого діда. Тому розцінив пропозицію знятися в українському серіалі як знак долі.
– Мій дідусь – українець, але сам я в Україні вперше. Тому мене переповнюють емоції, – ділиться Алессандро Демченко. – Маю відчуття, ніби моя душа повернулася на свою землю.
Актор навіть почав вивчати українську.
 
Нагадаємо, Star Media презентував серіал "Подорожники" на пітчингу патріотичного кіно від Мінкульту, де експерти його підтримали. 
 
В ефірі Нового каналу сімейну комедію «Подорожники» можна буде побачити у 2019 році.
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter