Ноябрь 14, 2018
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Август 29, 2018

Український канал іномовлення побачать у Молдові

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Телеканал іномовлення UA|TV, який є частиною Мультимедійної платформи іномовлення України, з’явився в мережі кабельного та інтернет-провайдера Республіки Молдова StarNet.

 

 StarNet – другий за величиною оператор телекомунікацій Молдови, який надає послуги інтернету, телефонного зв’язку і телебачення на всій території Республіки.

Телевізійне портфоліо компанії містить понад 170 каналів, а абонентська база цього року сягнула 77 тисяч домогосподарств.

UATV доступний абонентам StarNet у всіх пакетах в HD-якості.

«Наш канал іномовлення розширює свою присутність в сусідній Молдові, де проживають сотні тисяч етнічних українців. Продовжуємо активну роботу у напрямку збільшення мережі покриття UA|TV у світі», - зазначив державний секретар Міністерства інформаційної політики України Артем Біденко.

Нагадаємо, що телеканал UA|TV почав працювати 1 жовтня 2015 року. Правовим підґрунтям для його роботи є розроблений Міністерством інформаційної політики Закон України «Про систему іномовлення України», прийнятий Верховною Радою 8 грудня та підписаний Президентом 28 грудня 2015 року.

Канал транслює новини та програми власного виробництва через супутникові та кабельні мережі п’ятьма мовами - українською, англійською, російською, арабською та кримськотатарською.
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter