Май 21, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Главная  /  Рубрики
Август 31, 2018

Контент 1+1 медіа покажуть на літаках МАУ

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

З 1 вересня 2018 року контент 1+1 медіа можна буде переглядати на борту нових далекомагістральних літаків Boeing 777 авіакомпанії «Міжнародні Авіалінії України».

Раніше медіагрупа об’єднала власну відеобібліотеку в інтернеті під брендом 1+1video. Співпраця з МАУ стала продовженням розвитку дистрибуції цього продукту.

Перший етап співпраці медіагрупи та авіаперевізника передбачає розміщення 15 фільмів та шоу 1+1 медіа, зокрема художніх та документальних кінострічок, а також записи концертів та спортивних подій. Весь контент групи, який розміщується на борту літаків, орієнтований на україномовну аудиторію та буде оновлюватись раз на чотири місяці.  

Далекомагістральні літаки Boeing 777 обладнані індивідуальною системою розваг з вмонтованими в спинки крісел моніторами розміром від 9 до 16 дюймів. Першими телепроектами для перегляду пасажирами МАУ стануть: «Інспектор. Міста», «Світ навиворіт», «High-Tech Ломаченко», «Чорнобиль», «Останній москаль».

 Нагадаємо, раніше 1+1 медіа запустила додаток 1+1 international, орієнтований на українську діаспору та українців, що знаходяться за кордоном.
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter