Июнь 18, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Сентябрь 6, 2018

Мінкульт профінансує 69 патріотичних фільмів

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Кабінет Міністрів України затвердив перелік із 69 фільмів патріотичного спрямування, для виробництва та розповсюдження яких надається державна фінансова підтримка. Як передає "Інтерфакс-Україна", відповідне рішення було ухвалено на засіданні уряду в середу.

Зокрема, до списку увійшли 30 ігрових, 30 неігрових і 9 анімаційних фільмів.

Серед них: "Кіборги" та "Помилка в діагнозі " від "Ідас фільм", "Подорожники" та "Принципи насолоди" від Star Media, "Тарас Шевченко: Перший самурай"від "Крісті Фільм", "Ковчег" від "Пронто фільм", "Роксолана" від "Анімаград", "Я був народжений не для війни" від Fresh Production, "Рейнджер" від "ТЕТ Продакшн", "11 дітей Моршина" від "Солар Медіа", "Гуцульський вестерн " від "Квартал 95" та інші. 
 
Між кінопроектами, які посіли найвищі місця у рейтингу, Міністерство культури планує розподілити суму коштів, передбачену за бюджетною програмою «Виробництво (створення) та розповсюдження фільмів патріотичного спрямування».

За згаданою бюджетною програмою Міністерству культури у Державному бюджеті на 2018 рік передбачено 500 млн. гривень.Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter