Май 21, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Главная  /  Рубрики
Сентябрь 10, 2018

Ольга Слісаренко про серіал "Школа"

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Ольга Слісаренко, головний продюсер розважальних програм 1+1, розповіла про секрети успіху серіалу "Школа" на Форумі креативних індустрій, який проходив 7 і 8 вересня у Києві.
 
Отже, наводимо основні тезиси виступу:

Серіал "Школа" спочатку задумувався як серіаліті. Але виникли проблемні питання щодо дозволів від батьків для відтворення історій та необхідності переписування діалогів українською мовою (не у всіх реальних героїв виходило вільно висловлюватись українською).
Так поступово серіаліті перетворився на серіал. І від ідеї денного прайму перейшли до вечірнього.
Щоб задовольнити і молодшу, і старшу аудиторії, в серіалі дві лінії: одна - для дітей, про школу на взаємовідносини дітей, друга - для дорослих, з любовною історією та посилом "ви нічого не знаєте про життя своїх дітей". І відповідно, промо-ролики теж різні для різних аудиторій.
Багато інтерактиву та залучення глядачів до обговорення проекту онлайн не тільки розширюють аудиторію, але і дозволяють перевірити актуальність тих чи інших тем, вдосконалювати сценарій.
 
Всі актори - аматори, але ставка на людей, які відчували щось подібне у власному житті. Так, актриса Яніна Андреєва теж відчувала провину за те, що за роботою мало часу приділяла доньці. Ліза Василенко, яка грає Лолу, ще до зйомок була популярним блогером...
 
На головного героя шукали актора з турецьким типажем, оскільки саме такий найкраще сприймається глядачем. Актор мав бути дуже гарним та холостяком. І Микита Вакулюк, як і Алекс, теж ще шукає себе у житті.
 
У фінансовому плані "Школа" мінімум втричі дешевша за інші українські серіали. І це феномен: виявилось, що неважливі актори, декорації, великі витрати - головне, щоб історія чіпляла.

По маржинальності на українському ТБ немає жодного продукту, який би так відбивав себе вже у першому сезоні. Плюс він заробляє в YouTube, завдяки дистрибуції та вже проданий у декілька країн.
 
Другий сезон, який зараз у ефірі, - трохи дорожчий. Там 82 лінійних персонажів. І якщо у першому сезоні актори ходили у власному одязі, то тепер їх вдягають у студійні костюми.
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter