Июль 21, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Сентябрь 13, 2018

ІнАУ розповіли про обсяг пошукової інтернет- реклами

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

 Обсяг пошукової реклами в Україніу першому півріччі 2018 р. перевищив 2,6 млрд грн. Про це повідомили сьогодні на прес-конференції.

 

Комітет Інтернет Асоціації України (ІнАУ) з питань інтернет-реклами розробив і реалізував методику оцінки обсягів пошукової реклами. Методика базується на даних щодо кількості відвідувань з пошукової реклами в окремих категоріях, наданих компанією SimilarWeb, та на середньозважених вартостях кліку в цих категоріях, отриманих від чотирнадцяти вітчизняних агенцій інтернет-реклами (Adindex, AGAMA Communications, DIEVO, iplace, iProspect, MediaHead, Netpeak, newage., PROMO, Promodo, razom communications, SeoMarket, TMGU, WebPromo).

Вперше інструментальними методами отримані дані щодо обсягу пошукової реклами в Україні, яка визначається як кошти рекламодавців, витрачені на розміщення реклами в пошукових системах для інтернет-користувачів з України. За даними дослідження, у першому півріччі 2018 р. цей обсяг склав понад 2,6 млрд грн.

Починаючи з 2012 року Комітет ІнАУ з питань інтернет-реклами щопівріччя виконує і оприлюднює дослідження ринку медійної інтернет-реклами, яке здійснюється також інструментальним методом і засноване на перехресному аналізі даних кількох десятків найбільших рекламних агентств і видавців (сейлз-хаузів та веб-сайтів). 

Сьогодні, з запуском дослідження обсягів пошукової реклами, учасники ринку та експерти отримали можливість оперувати даними про весь обсяг інтернет-реклами, орієнтованої на вітчизняних інтернет-користувачів: як медійної, так і пошукової. За даними цих досліджень, загальний обсяг коштів, спрямованих на інтернет-рекламу у цьому році, наближається до обсягів телевізійної реклами.

В ході прес-конференції голова Комітету Михайло Коміссарук, виконавчий директор ІнАУ Володимир Куковський,  представник компанії Dentsu Aegis Network Ukraine Олександр Яценко і представник компанії SimilarWeb Павло Тучинський презентували методику та дані дослідження пошукової реклами в Україні.

 

 

Комітет ІнАУ з питань інтернет-реклами створено при Інтернет Асоціації України в березні 2010 р. з метою координації дій суб’єктів господарювання у питаннях забезпечення розвитку ринку інтернет-реклами. Станом на вересень 2018 року Комітет об’єднує 20 представників провідних підприємств різних сегментів вітчизняного ринку інтернет-реклами. Під егідою Комітету виконується цілий ряд проектів: глосарій сфери інтернет-реклами, дослідження соціально-демографічного профілю українських відвідувачів інтернет-ресурсів; рейтинг новинних ресурсів суспільно-політичної тематики, рейтинг відвідуваності веб-сайтів українськими користувачами, моніторинг медійної активності в Інтернеті, показники проникнення українського інтернету та динаміка зміни соціально-демографічних показників українських інтернет-користувачів, дослідження обсягів ринку медійної інтернет-реклами України, дослідження обсягів пошукової реклами в Україні.SimilarWeb є піонером в market intelligence та стандартом для розуміння цифрового світу. SimilarWeb містить детальні відомості про будь-який веб-сайт або мобільний додаток у різних галузях у кожному регіоні. SimilarWeb змінює процес прийняття бізнес-рішень, надаючи маркетерам, аналітикам, фахівцям зі стратегії, командам з розвитку бізнесу, інвесторам, керівникам та іншим спеціалістам необхідну інформацію для досягнення успіху в цифровому світі. Завдяки можливості перегляду поведінки на кожному веб-сайті та мобільному додатку, SimilarWeb дозволяє клієнтам розуміти онлайн-світ, оцінювати продуктивність, визначати нові можливості та оптимізувати свою цифрову стратегію. SimilarWeb дає змогу найбільшим світовим брендам, таким як Airbnb, Walmart, eBay та adidas розробляти та реалізовувати стратегії, необхідні для завоювання частки ринку.

Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter