Июль 15, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Главная  /  Рубрики
Сентябрь 20, 2018

Журнал "Бізнес" стає колективним медіа та повідомляє про кадрові зміни

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Журнал «БІЗНЕС» трансформується у колективне ділове медіа, 70% якого буде належати 100 українським бізнесменам, а 70% прибутків проекту щорічно будуть направлятись на підтримку малого бізнесу України. Також у видання новий головний редактор. Про це повідомляється у розповсюдженому релізі.
 

Новим головним редактором журналу призначено Володимира Полевого – кандидата юридичних наук, який має 16 років досвіду роботи у спецслужбах, РНБО та НАБУ.
 
Проект БІЗНЕС100 продовжує очолювати один з його співавторів та співзасновників Володимир Чеповий – бізнесмен з досвідом побудови міцних медіахолдингів.
Його партнер та заступник – Олексій Чуєв – координатор національної програми «Залучимо інвестиції в Україну разом!».
Першим заступником головного редактора журналу БІЗНЕС призначено Юрія Гусєва, що має 15 років досвіду журналістської роботи, пройшовши шлях від кореспондента новин в інформаційній агенції та спеціального кореспондента щоденної газети до редактора БІЗНЕСу.
Комерційним директором журналу БІЗНЕС призначена Світлана Власова, що має 16-річний досвід роботи з медіа та ринком реклами.Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter