Июль 15, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Сентябрь 20, 2018

Якою буде інфляція на ринку ТБ у 2019-му

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

В панельній дискусії конференції “Телебачення як бізнес” прозвучали прогнози медіаінфляції на наступний рік. 45-50% - це ще не офіційні, але ймовірні цифри.

“...Є природня інфляція, пов'язана з економікою країни (рекламодавці змушені трохи швидче піднімати ціни, ніж останніми роками). Тому у 2019-му варто орієнтуватися на 45-50% інфляції. Саме така цифра є комфортна для рекламодаців”, - прокоментував Дмитро Дутчин і з посмішкою додав, що для сейлерів комфортним було б 100% інфляції.

Олександр Гороховський (Dentsu Aegis) та Дар”я Кабанова (razom) не прокоментували прогнозні цифри, зазначивши, що “коментарі щодо інфляції — це інтимне питання”.

Втім всі учасники дискусії зійшлись на думці, що дуже важливою є прозорість: клієнт повинен розуміти, що він отримує за те, що платить більші гроші.

А представники рекламних агенцій зазначили, що клієнтів дратують розмови про те, наскільки в їхніх бізнесах зросли продажі/ціни/споживацький попит і як це повинно вплинути на рекламні ціни.

"У всіх рекламодавців є цілі щодо росту продажів... У випадку інфляції у 50% якісь витрати будуть реорганізовані. Але не варто очікувати, що зі зростанням інфляції  з'являться додаткові маркетингові бюджети" - резюмувала Дар'я Кабанова.

 

 
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter