Май 26, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Сентябрь 25, 2018

1+1 покаже, як обиратимуть нову "Міс Україна 2018"

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

30 версня телеканал «1+1» покаже телеверсію конкурсу «Міс Україна 2018» і назве ім'я нової переможниці замість дискваліфікованої Вероніки Дідусенко.

Оргкомітет Національного конкурсу краси «Міс Україна-2018» виступив з офіційною заявою про позбавлення Вероніки Дідусенко почесного титулу переможниці через порушення правил конкурсу. Про це під час прес-конференції повідомила виконавчий директор оргкомітету конкурсу краси «Міс Україна» Вікторія Кіосе.
«Цього року були незвичайні критерії, ми хотіли знайти харизматичну дівчину. І обрали переможницю, яка дійсно підходила за всіма критеріями. Але сталася несподівана для нас історія. Вона порушила правила і надала нам недостовірну інформацію про себе, повідомивши, що не перебуває у шлюбі і не має дітей. У зв'язку з порушенням правил Вероніку дискваліфікували», - сказала Кіосе.

Також виконавчий директор повідомила, що ім'я нової «Міс Україна» буде оголошено під час телеверсії конкурсу 30 вересня о 23:30 на каналі «1+1».
Нова «Міс Україна» представлятиме країну на наймасштабнішому конкурсі краси «Міс світу».

Нагадаємо, цього року серед членів журі, яке оцінювало красу дівчат, були українські зірки та учасники «Танців з зірками» Маша Єфросиніна, Павло Зібров, Юрій Ткач, Микола Тищенко, ведучий проекту «Король десертів» Володимир Остапчук, суддя проекту «Модель XL» та дизайнер Андре Тан, Юлія Айсіна та титулована шаблістка Ольга Харлан.

Телеверсія «Міс Україна 2018» - 30 вересня о 23:30 одразу після прямого ефіру «Танців з зірками».Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter