Июль 18, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Главная  /  Рубрики
Сентябрь 26, 2018

Ініціатива «Чисте небо»: новий статус та прийом заявок на членство

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Створена в 2013 році антипіратська Ініціатива «Чисте небо», яка підтримує правовласників і бореться з нелегальним розповсюдженням контенту, набула юридичного статусу «громадська спілка». Організація відкриває прийом заявок на членство для правовласників, рекламодавців, інтернет-провайдерів, хостерів, платіжних операторів, пошукових систем і всіх, кому не байдужа тема захисту прав інтелектуальної власності.


«До сих пір Ініціатива «Чисте небо» існувала в прямому значенні у вигляді ініціативи небайдужих до захисту прав інтелектуальної власності. Розширюється коло правовласників і тих, хто розуміє, що піратство негативно позначається на їхньому бізнесі, і які хочуть убезпечити себе. Для більш ефективної діяльності та добровільного об'єднання фізичних та юридичних осіб для здійснення захисту прав та свобод, задоволення суспільних, зокрема, економічних, соціальних, культурних та інших інтересів, була зареєстрована Громадська спілка "Ініціатива Чисте небо". Запрошую всіх, хто солідарний з нашою метою і принципами, приєднуйтесь», каже Катерина Федорова, директор Громадської спілки.

Членство в Громадській спілці «Ініціатива Чисте небо» дозволить ефективно протидіяти піратам, що незаконно монетизують чужий контент, і паразитують на інших бізнесах. Крім бізнес-задач правовласників та інших партнерів, «Чисте небо» виконує соціальну функцію. Захист прав інтелектуальної власності - головна умова розвитку аудіо-візуальної сфери, яка до всього іншого дає можливість автору отримувати чесну винагороду за свою роботу.

Організації та фізичні особи, які готові приєднатися до Громадської спілки, отримають розуміння того, що таке інтелектуальна власність, навіщо і як її захищати; допомогу в спілкуванні з державними органами; доступ до спеціалізованих досліджень, моніторингу, аналітики, заходів і зустрічей, знайомств і обміну досвідом з іншими членами і партнерами Спілки.

 
Ініціатива, а тепер Громадська спілка «Ініціатива Чисте небо», створена з метою розвитку на українському ринку легального аудіо-візуального продукту і боротьби з компаніями, які розповсюджують контент з порушенням прав інтелектуальної власності. Для досягнення своєї мети організація запустила ряд проектів, серед яких: сервіс Blacklists.org.ua, де  публікується і щомісяця оновлюється список ресурсів, до яких є претензії правовласників; рекомендації для правовласників, рекламодавців, інтернет-провайдерів, хостерів, користувачів, платіжних операторів; співпраця з партнерами, такими як Українська Антипіратська Асоціація, яка щомісяця проводить моніторинг реклами, розміщеної на ресурсах, які порушують права інтелектуальної власності; дослідницька компанія Gemius, яка доповнила свій продукт спеціальною функцією Blacklists Email Alert; міжнародними асоціаціями та організаціями для обміну досвідом та розширення можливостей. Також «Чисте небо» проводить інформаційні кампанії для населення про проблеми нелегального контенту в Україні та шляхи їх вирішення.Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter