Май 27, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Сентябрь 28, 2018

Канал «Україна» знімає серіал «Дорога додому» про кардіолога і стриптизерку

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Канал «Україна» розпочав зйомки 8-серійної картини «Дорога додому», виробництвом якої займається «Українська продакшн студія». Зйомки серіалу проходять у Києві та Київській області та триватимуть до кінця жовтня.
 
У спокійне життя лікаря-кардіолога Антона Калініна вривається дівчина на ім'я Аліса. Молода стриптизерка благає чоловіка про допомогу: один із клієнтів звинуватив її у крадіжці величезної суми грошей, і тепер її хочуть вбити бандити. Антон, перейнявшись проблемою дівчини, допомагає Алісі та відвозить її до рідного міста.
Зовсім скоро він пошкодує про своє рішення: зухвала Аліса влаштовує підступи та шокує його родичів зовнішнім виглядом і поведінкою. Однак із часом сім'я Антона розгледить в Алісі щиру та відкриту дівчину, вони її приймуть. Але Антон досі їй не вірить, і його підозри справджуються. З'ясовується, що Аліса зовсім не та, за кого себе видає. Правда приголомшує Антона. А тим часом на Алісу починається справжнє полювання...
 
«Головна героїня потрапляє в сім'ю, де кожен її член оточений і стурбований своїми якимись проблемами. Аліса своєю безпосередністю відкриє їм очі та навчить дивитися на світ з іншого боку, що піде на користь всім персонажам картини. Тут не буде банальних бійок, вбивств, це життєва історія, яка буде цікава та зрозуміла глядачеві, адже з ситуаціями з нашої картини люди в житті зустрічаються набагато частіше, ніж з якимись мільйонерськими історіями», – розповів режисер картини Павло Тупик.
 
В ролях: Олександр Соколовський, Анна Сирбу,  Анастасія Євграфова, Борислав Борисенко, Інна Мірошниченко, Олександр Наумов  та ін.
Автор сценарію – Алла Сніцар. Режисер-постановник – Павло Тупик. Оператор-постановник – Максим Гуцу. Художник-постановник – Олена Остапенко.
 
Зйомки картини проходять в Києві та Київській області і триватимуть до кінця жовтня 2018 року.


«Україна» – провідний національний телеканал країни. За підсумками першого півріччя 2018 року посідає 1 місце в рейтингу загальнонаціональних каналів за основними аудиторіями. За аудиторією 18-54 (50 тис. +) середня частка (shr, %) каналу становила 11,62%*, рейтинг (rat, %) – 1,56%*. За аудиторією 18+ (50 тис. +): частка – 15,33%**, рейтинг – 2,65%**. Також канал «Україна» – лідер телеперегляду за перше півріччя 2018 року за основними аудиторіями: 18-54 (Вся Україна), 18+ (Вся Україна), 4+ (Вся Україна), 4+ (50 тис. +) та 14-49 (50 тис. +), 14-49 (Вся Україна).  Дані дослідження телеаудиторії належать Індустріальному Телевізійному Комітету (ІТК), надані каналом «Україна» за показниками rat%, shr%. Детальніше – в глосарії ІТК. http://tampanel.com.ua/ru/about/pravila-oprilyudnennya-danix.
Загальне покриття телеканалу «Україна» на червень 2018 р. становить 96,06%  всіх домогосподарств України. Передача сигналу здійснюється за допомогою аналогової передавальної мережі, кабельних мереж, мережі цифрового мовлення Т2 і через супутник. В ефірі телеканалу представлені різні жанри телевізійного контенту: інформаційні, інформаційно-аналітичні, суспільно резонансні програми, соціальні ток-шоу, мелодраматичні, комедійні, детективні серіали і фільми, розважальні проекти, гумористичні шоу, футбольні трансляції. Активно розвивається виробництво власних телепрограм, фільмів і серіалів. Канал «Україна» входить до ТОВ «Медіа Група Україна» (об'єднує також молодіжний телеканал «НЛО TV», тематичні канали «Футбол 1»/«Футбол 2», тематичний канал Індиго TV, «Регіональну Медіа Групу», сейлз-хаус «Медіапартнерство», компанію «Діджитал Скрінз »(oll.tv), продакшн-компанії «Теле Про» та «Допоможемо ТВ», а також холдинг «Сьогодні Мультімедіа»). Директор «Медіа Групи Україна» – Євген Лященко. http://kanalukraina.tv 
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter