Июнь 25, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Главная
Октябрь 1, 2018

На каналі «Україна» стартує другий сезон україномовної медичної драми «Лікар Ковальчук»

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

У понеділок, 1 жовтня, о 18:00 в ефірі телеканалу «Україна» відбудеться прем'єра другого сезону україномовної медичної драми «Лікар Ковальчук». У новому сезоні зміниться як особисте життя центральних персонажів, так і саме приймальне відділення.
 
Після зникнення головного інтригана першого сезону Бориса Зуєва (Олександр Форманчук) ніщо не повинно було завадити особистому щастю Оксани Ковальчук (Анастасія Карпенко) та Максима Закревського (Сергій Дерев'янко): закохані готуються до весілля. Однак певні обставини вносять свої корективи в їхні плани. 
Крім того, в лікарні, де працює головна героїня, з'являться чотири нових співробітника: головлікар медзакладу – Вадим Бондар (Артем Позняк), його заступник з економічних питань – Вікторія Кравець (Дар’я Трегубова), лікар швидкої допомоги – Ігор Коломоєць (Євген Синчуков), і травматолог – Олександр Дудник (Макар Тихомиров). Як же складуться відносини в колективі після приходу нового керівництва?
Виконавиця головної ролі актриса Анастасія Карпенко впевнена, що глядачам обов'язково сподобається «Лікар Ковальчук-2», адже в новому сезоні – не лише перипетії приймального відділення, а й багато живого гумору: «Величезне дякую сценаристам, вони зробили сценарій другого сезону більш живим, в ньому багато гумору. До того ж, Оксана моя стала більш чуттєвою, доброю. Не така сувора, більше сміється і жартує. Також у нас з'явилося кілька нових персонажів. Впевнена, що глядачам сподобається новий сезон».
У серіалі також зіграли актори Єлизавета Зайцева, Стас Мельник, Ніна Набока, Слава Красовська, Дмитро Вівчарюк, Петро Бойко, Сергій Сафрончик і багато інших.
Автор сценарію – Олександра Смілянська. Режисери – Віра Яковенко, Антон Гойда. Оператори-постановники – Дмитро Баженов і Сергій Головащук. Продюсери – Наталія Стрибук, Роман Ткаченко, Сергій Баранов, Ігор Волков.
У другому сезоні заплановано понад 40 епізодів. Кожна серія – це окрема історія з життя пацієнтів приймального відділення, в якому працюють головні герої.
Дивіться прем'єру другого сезону україномовної медичної драми «Лікар Ковальчук» у понеділок, 1 жовтня, о 18:00 на телеканалі «Україна».


«Україна» – провідний національний телеканал країни. За підсумками першого півріччя 2018 року посідає 1 місце в рейтингу загальнонаціональних каналів за основними аудиторіями. За аудиторією 18-54 (50 тис. +) середня частка (shr, %) каналу становила 11,62%*, рейтинг (rat, %) – 1,56%*. За аудиторією 18+ (50 тис. +): частка – 15,33%**, рейтинг – 2,65%**. Також канал «Україна» – лідер телеперегляду за перше півріччя 2018 року за основними аудиторіями: 18-54 (Вся Україна), 18+ (Вся Україна), 4+ (Вся Україна), 4+ (50 тис. +) та 14-49 (50 тис. +), 14-49 (Вся Україна).  Дані дослідження телеаудиторії належать Індустріальному Телевізійному Комітету (ІТК), надані каналом «Україна» за показниками rat%, shr%. Детальніше – в глосарії ІТК. http://tampanel.com.ua/ru/about/pravila-oprilyudnennya-danix.
Загальне покриття телеканалу «Україна» на червень 2018 р. становить 96,06%  всіх домогосподарств України. Передача сигналу здійснюється за допомогою аналогової передавальної мережі, кабельних мереж, мережі цифрового мовлення Т2 і через супутник. В ефірі телеканалу представлені різні жанри телевізійного контенту: інформаційні, інформаційно-аналітичні, суспільно резонансні програми, соціальні ток-шоу, мелодраматичні, комедійні, детективні серіали і фільми, розважальні проекти, гумористичні шоу, футбольні трансляції. Активно розвивається виробництво власних телепрограм, фільмів і серіалів. Канал «Україна» входить до ТОВ «Медіа Група Україна» (об'єднує також молодіжний телеканал «НЛО TV», тематичні канали «Футбол 1»/«Футбол 2», тематичний канал Індиго TV, «Регіональну Медіа Групу», сейлз-хаус «Медіапартнерство», компанію «Діджитал Скрінз »(oll.tv), продакшн-компанії «Теле Про» та «Допоможемо ТВ», а також холдинг «Сьогодні Мультімедіа»). Директор «Медіа Групи Україна» – Євген Лященко. http://kanalukraina.tv 
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter