Апрель 20, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Главная
Октябрь 3, 2018

Андрій Партика залишає наглядову раду ВРК

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Андрій Партика, генеральний директор сейлз-хаусу StarLight Sales, не погоджується з digital-прогнозами ВРК та залишає її наглядову раду. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.
 
Причину він пояснює так: 

“Нас хвилює якість прогнозів інтернет ринку. За нашими оцінками розмір інтернет ринку в останньому прогнозі ВРК завищений десь вдвічі. В першу чергу за рахунок пошуку. Причому інтернет мейджери (Google, Facebook) не входять до ІнАУ і послуги, які зараховані до рекламного ринку, не повинні до нього рахуватись. Отже це питання для нас репутаційне. Мені особисто не хочеться ставити своє ім‘я поруч з такими прогнозами. Отже від вирішення цього питання і буде залежати подальше бажання, чи не бажання якось асоціюватись з Рекламною Коліцією. Також звертаю увагу, що саме розмір інтернет ринку є джерелом похибки рейтингу рекламних агенцій. Отже це питання суттєве. Пропоную його розглянути на загальних зборах.”
"Це пост в рамках наглядової ради ВРК від 4го вересня", - уточнює Андрій Партика.
 
Нагадаємо, згідно останнього прогнозу ВРК, digital-реклама у 2018 році виросте на 30%, а її грошовий еквівалент становитиме 9 540 млн грн. 


Vizeum Ukaine выиграл тендер компании «AXA-страхование»

Агентство Vizeum Ukraine выиграло тендер на медиапродвижение «AXA-страхование» – универсальной страховой компании, представленной на украинском рынке с 1994 года.

Зураб Аласанія розповів про “дебати” на НСК “Олімпійський”

Кандидати погодили час та місце зустрічі для дебатів, про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова правління Суспільного Зураб Аласанія. Зустріч обох штабів пройшла 17 квітня.

Творці «Секс і нічого особистого» повернули Держкіно 4 млн грн

Творці фільму «Секс і нічого особистого» повернули Держкіно частину коштів, виділених на виробництво фільму. Кошти сумою 4 млн 087 тис. 548 грн. були переведені на рахунок фонду Державного агентства України з питань кіно 16 квітня 2019 року.

Кінотеатром "Київ" керуватиме компанія Роднянського і Фуксмана

Конкурс на оренду комунального кінотеатру "Київ" виграла мережа "Сінема Центр".

Відповідне рішення ухвалила у понеділок конкурсна комісія Київської міської державної адміністрації.

 

Суд оголосив перерву в справі про дострокове звільнення Зураба Аласанії

12 квітня Шевченківський районний суд міста Києва провів засідання в справі про оскарження дострокового припинення контракту з головою правління Суспільного Зурабом Аласанією.Голова правління в судовому порядку (справа №761/8163/19) вимагає визнати незаконним та скасувати рішення Наглядової ради про дострокове припинення з ним контракту, що було прийняте Наглядовою радою 31 січня 2019 року в закритому режимі шляхом анонімного голосування.

FILM.UA Group відкриває ліцензійне агентства Nerd Agency

FILM.UA Group розпочинає роботу над новим бізнес напрямком і оголошує про відкриття ліцензійного агентства Nerd Agency. Нову структуру очолив Олег Судак.

На новий пітчинг Держкіно можна податися до 24 травня

На першому засіданні Ради з державної підтримки кінематографії було оголошено Одинадцятий конкурсний відбір кінопроектів.
13:39 16.04.19


Media News smi.liga.net
Error: RSS file not found...

Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter