Июнь 20, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Главная  /  Рубрики
Октябрь 16, 2018

На Новому каналі стартує комедія з Віталіною Біблів і Галиною Безрук

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

16 жовтня на Новому каналі – прем’єра ситкому «Будиночок на щастя». Це 16-серійна комедія про пригоди подружньої пари з міста у селі Сеньківка.

За сюжетом 16-серійної комедії, у село переїжджає молоде подружжя Макс і Маша, щоб побудувати страусячу ферму. У Сеньківці вони оселяються поряд із Любою та Василем – колоритною досвідченою парою, яка всіляко «допомагає» новеньким освоїтися у селі.

 Знімали ситком у реальному селі Сеньківка Бориспільського району Київської області. Для зйомок винайняли в одних власників два сусідніх будинки. У перший поселили персонажів Костянтина Войтенка та Галини Безрук – Макса та Машу. А у другий – героїв Назара Задніпровського та Віталіни Біблів – Василя та Любу. Весь час, поки знімали комедію, справжні господарі перебували на майданчику і спостерігали за процесом. Але визначним чинником при виборі будиночків стало зовсім не те, що вони належали одним власникам, і не те, що знаходилися по сусідству, що дуже зручно. А те, що хата, в яку, за сюжетом, переїздить столичне подружжя, була дуже схожою на будиночок бабусі та дідуся режисера-постановника Сергія Атрощенка. 

Прем'єра серіалу на Новому каналі 16 жовтня о 21.00 - глядачі побачать одразу дві серії. 

 .
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter