Июнь 18, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Октябрь 17, 2018

Герої фільму «Дике Поле» відповідатимуть на питання в Telegram

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

До прем’єри пригодницького істерну «Дике Поле», знятого за мотивами роману Сергія Жадана «Ворошиловград», команда стрічки запустила спецпроект – Telegram чат-бот «Бар "Дике Поле"».

Завантажити чат-бот «Бар "Дике Поле"» для Telegram можна за посиланням.

 

 Отче, Коча, Травма, Герман або ж Оля уважно вислухають, дадуть слушні поради та відповіді на будь-які питання. 

Усі відповіді чат-боту засновані на репліках та літературних пасажах роману «Ворошиловград» Сергія Жадана, що ліг в основу фільму «Дике Поле», а також його сценарію. Герої «Бару "Дике Поле"» чудово розуміють українську та російську, однак будьте готові - в нашому барі може звучати нецензурна лексика. 

 

 Нагадаємо, істерн «Дике Поле» Ярослава Лодигіна за мотивами роману «Ворошиловград» Сергія Жадана, вийде в широкий український прокат з 8 листопада. Після прем'єри на великих екранах показ фільму запланований на телеканалі «Україна».

Глядач побачить у картині відомих українських акторів, таких як: Олег Москаленко, Олексій Горбунов, Руслана Хазіпова, Володимир Ямненко, Георгій Поволоцький, Євгенія Муц, Ігор Портянко та ін.

Проект «Дике Поле» став переможцем дев'ятого конкурсного відбору кінопроектів Державного агентства України з питань кіно, отримавши підтримку в розмірі 15,49 мільйонів гривень. Основні зйомки стрічки відбулись влітку 2017 року в Старобільську (Луганська область), частина сцен була знята в Києві.

Генеральним медіапартнером «Дикого Поля», що створювався за підтримки Державного агентства України з питань кіно, виступає телеканал «Україна». Офіційний партнер фільму – компанія Київстар. Інформаційний партнер – журнал «Новое время». Компанія FILM.UA Group відповідає за розробку та реалізацію піар та маркетингової стратегії стрічки. Дистрибутор стрічки в Україні – кінокомпанія ММД.  

«Ворошиловград» – один з найбільш пронизливих творів у сучасній українській літературі, який визнано BBC «Найкращим українським романом Десятиріччя», перекладено англійською, польською, французькою, російською та німецькою мовами, відзначено численними національними та міжнародними нагородами.

Одного дня головний герой «Ворошиловграда» Герман отримує телефонний дзвінок. Його брат, власник старої бензоколонки, зник. Герман змушений повернутися до рідного Донбасу, де він не був багато років, щоб розібратися з ситуацією. Там він зустрічається з реальними та вигаданими персонажами, друзями дитинства та місцевою мафією, яка намагається відібрати його бізнес. Несподівано для себе Герман усвідомлює, що захищає не лише бензоколонку, але й своє минуле, майбутнє та свій дім. Він вирішує залишитись у рідному місті з людьми, які люблять його, потребують його захисту та вірять йому.

 

Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter