Июль 24, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Октябрь 18, 2018

Серіал "Школа": що стане з героями після пожежі

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Завершальну частину другого сезону серіалу «Школа» телеканал «1+1» покаже наступної весни. Він називатиметься. «Школа. Випускний».

 

Минулого тижня на «1+1» завершилася перша частина другого сезону україномовного серіалу «Школа».

 

 завершальній серії сезону майже всі головні герої під час походу до кінотеатру потрапили до вогняної пастки: опинились зачиненими у залі палаючої будівлі. Як складуться їхні долі, стане відомо у завершальній частині другого сезону серіалу під назвою «Школа. Випускний». Її прем’єра відбудеться наступної весни на телеканалі «1+1».

 

Як розповідає Ольга Слісаренко, головний продюсер розважальних програм телеканалу «1+1», нові серії серіалу стануть вирішальними у житті героїв.

"...Ми розкажемо, як склалося життя головних героїв після фатальної пожежі та розкриємо актуальне питання для підлітків - вибір майбутньої професії та вступ до університету. Наші герої також пройдуть усі випробування випускного класу, але разом з цим, вони продовжать боротьбу за популярність серед однолітків та кохання. Пожежа стане точкою відліку у житті улюбленців глядачів, після якої вони змінять свої погляди на життя. Наприклад, все зміниться настільки, що конкурентки Лола та Ніка стануть найкращими подругами. Також стане зрозуміло, чи вдасться врятувати вагітну Дарину Петрівну, яка пішла у 


Пепіцентр полум’я, щоб знайти Тоху, та з ким залишиться Катерина Анатоліївна».

Перша частина другого сезону серіалу «Школа» пройшла з високими показниками: середня частка за аудиторією 18-54 (Україна) склала 11.6%, рейтинг - 3,6%. На Youtube-канал серіалу підписано понад 700 тисяч користувачів, а кожна нова серія за кілька днів досягала позначки в 1 млн переглядів. 

 Нагадаємо, серіал «Школа» - перший україномовний серіал про актуальні проблеми підлітків. Виробництвом стрічки займається «1+1 Продакшн». Продюсери - Олександр Ткаченко, Ольга Слісаренко, Дарина Жукова, Вікторія Баранова, Ксенія Чорна, Володимир Андріюк.

 Головні ролі в серіалі «Школа» виконують Яніна Андреєва, Микита Вакулюк, Олена Курта, Єлизавета Василенко, Олександр Петренко, Ірина Кудашова, Анна Трінчер, Карина Чернявська, Олег Виговський, Богдан Осадчук, Данило Черкас (Вегас).

 
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter