»юнь 19, 2019
ћедиаЅизнес
ѕользователь
ѕароль
 
“¬ѕресса–адиоЌаружка иноDigitalAmbient
Ќќ¬ќ—“»
ќкт€брь 18, 2018

—“Ѕ ≥ UA: ѕ≈–Ў»… сп≥впрацюватимуть по Ќацв≥дбору на ™вробаченн€ ще три роки

ѕоделитьс€: Facebook Twitter LiveJournal
¬ерси€ дл€ печати

“елеканали —“Ѕ ≥ UA: ѕ≈–Ў»… ухвалили р≥шенн€ про продовженн€ сп≥впрац≥ з проведенн€ Ќац≥онального в≥дбору на ™вробаченн€ та вдруге уклали трир≥чний меморандум (до 2021 року включно).
 
–обота над Ќац≥ональним в≥дбором-2019 вже розпочалас€. ћузичним продюсером Ќац≥онального в≥дбору залишаЇтьс€ –услан  в≥нта. ¬едучий пр€мих еф≥р≥в - —ерг≥й ѕритула. —удд≥вський склад буде оголошено найближчим часом.

- “ри роки тому, починаючи нашу сп≥впрацю з UA: ѕ≈–Ў»…, канал —“Ѕ поставив перед собою за мету створити мегаплощадку, на €к≥й кожний профес≥йний виконавець зможе за€вити про себе ™вроп≥. ≤ нам це вдалос€, адже за три роки сцена Ќац≥онального в≥дбору в≥дкрила широкому загалу чимало нових ≥мен, дала усп≥шний старт багатьом молодим артистам, а сам в≥дб≥р став головною музичною под≥Їю року ≥ привернув увагу усп≥шних продюсер≥в ≥ меценат≥в. ÷е дуже г≥дний результат, €ким ми по праву пишаЇмос€. “ому ми хочемо продовжити нашу сп≥впрацю з UA: ѕ≈–Ў»…, сконцентрувавшись на виробництв≥ та створюючи те, що —“Ѕ вм≥Ї найкраще - под≥Їв≥ масштабн≥ телев≥з≥йн≥ проекти, €ким Ї тепер Ќац≥ональний в≥дб≥р на ™вробаченн€, - коментуЇ кер≥вник телеканалу —“Ѕ ¬олодимир Ѕород€нський.

ЌагадаЇмо, перший трир≥чний меморандум на сп≥льне проведенн€ Ќац≥онального в≥дбору на ™вробаченн€ —“Ѕ ≥ UA: ѕ≈–Ў»… п≥дписали у 2015 роц≥. 

- «важаючи на досв≥д попередн≥х рок≥в, ми рад≥ продовжити нашу сп≥впрацю з —“Ѕ, оск≥льки впевнен≥ в тому, що ”крањна буде репрезентована найкращим чином: молод≥ артисти отримають рейтинговий майданчик, гл€дач≥ будуть задоволен≥ €к≥сним шоу, а голосуванн€ за представника ”крањни в≥дбудетьс€ чесно та в≥дкрито. як наймолодший Ївропейський —усп≥льний мовник, що перебуваЇ в стан≥ трансформац≥њ та в умовах 50% недоф≥нансуванн€, ми вважаЇмо, що наша сп≥впрац€ з комерц≥йним каналом по проекту ™вробаченн€ Ї економ≥чно доц≥льною: самост≥йно ми зараз не можемо забезпечити таку високу €к≥сть Ќацв≥дбору, €к комерц≥йний канал, - коментуЇ голова правл≥нн€ Ќ—“” «ураб јласан≥€.

«г≥дно з попередн≥м меморандумом телеканал —“Ѕ брав на себе вс≥ витрати на орган≥зац≥ю, проведенн€ ≥ трансл€ц≥ю пр€мих еф≥р≥в Ќацв≥дбору. “акож, з власноњ ≥н≥ц≥ативи, —“Ѕ запропонував переможцю Ќац≥онального в≥дбору р€д додаткових бонус≥в у вигл€д≥ ф≥нансовоњ п≥дтримки п≥д час п≥дготовки ≥ поњздки на конкурс. ” 2018-му, вперше за всю ≥стор≥ю участ≥ ”крањни на ™вробаченн≥, трансл€ц≥ю основного конкурсу зд≥йснили одразу два телеканали - —“Ѕ ≥ канал —усп≥льного UA: ѕ≈–Ў»…. ” новому меморандум≥ —“Ѕ вз€в на себе вс≥ витрати по проведенню телев≥з≥йноњ частини Ќац≥онального в≥дбору. —цена Ќац≥онального в≥дбору, €к ≥ ран≥ше, залишаЇтьс€ наймасштабн≥шим музичним майданчиком дл€ украњнських виконавц≥в.

¬иробництвом Ќац≥онального в≥дбору займаЇтьс€ “ворче об'Їднанн€ Ќатал≥њ ‘ранчук (телеканал —“Ѕ).

ѕр€м≥ еф≥ри Ќац≥онального в≥дбору-2019 пройдуть 9, 16 ≥ 23 лютого одночасно на телеканалах —“Ѕ ≥ UA: ѕ≈–Ў»…. ¬ пер≥од проведенн€ Ќацв≥дбору в еф≥р≥ —“Ѕ традиц≥йно виходитиме спецпроект «Ќебачене ™вробаченн€» про закул≥сс€ наймасштабн≥шого конкурсу крањни.

64-й конкурс «™вробаченн€» в≥дбудетьс€ 14, 16 ≥ 18 травн€ в “ель-јв≥в (≤зрањль).Rambler's Top100 ≈сли ¬ы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter