Июль 21, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Главная  /  Рубрики
Октябрь 19, 2018

ICTV та PRO TV знімають фільм про радянський танк і німців

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

ICTV і  PRO TV розпочали зйомки 4 -серійної драматичної історії про танк Т-34 та його екіпаж в перші дні війни.
 
У розповсюдженому релізі фільм характеризують як "військово-патріотичну  драму".

За сюжетом на заводі виготовили новий експериментальний танк – поки що єдиний екземпляр. Інженери переконані: їм вдалося створити надсучасний танк, який перевершує всі існуючі в світі. По дорозі на полігон випробувань його екіпаж збився з маршруту, у танка закінчилося пальне, і він застряг у лісі біля мосту через річку. Несподівано на дорозі з’являються вантажівка з німецькими солдатами. Спочатку всі сприймають їх за поляків. Можливо, танк не просто заблукав, а порушив кордон і тепер всіх будуть вважати дезертирами. Але згодом стає відомо, що  в країні розпочалася війна і це справді німці. Тепер командиру танка та його інженеру належить вирішити складне питання – врятувати цінну техніку і не допустити, щоб її захопили німці, або вступити в нерівний бій?
«Фільмів про війну знято вже багато. Але сама ця тема настільки об’ємна і безмежна, що до неї можна повертатися знову і знову. Тому що завжди буде що знімати і що грати. Цей сценарій привернув мою увагу насамперед своєю історією. Історія про героїв, які розуміють, що не можуть перемогти, але при цьому готові йти до кінця, здалася мені цікавою і актуальною. Чому б не розповісти її нашим глядачам? – поділився режисер серіалу «Танк» Віталій Ващенко.
 
Натурні зйомки проходять біля села Ровжи під Києвом, студійні – на Victoria Film Studios. Сценарій нового фільму написав Віктор Приходько. Режисери серіалу – В. Ващенко, оператор-постановник – М. Шульгін. Закінчити знімальний процес планують до кінця жовтня – за 26 знімальних днів.
 
Прем’єра 4-серійної військово-патріотичної  драми відбудеться на телеканалі ICTV.
 
 
ICTV – провідний національний телеканал країни. За підсумками весни 2018 займає 2 місце в рейтингу загальнонаціональних каналів за основними комерційними аудиторіями. Частка каналу (shr%) серед аудиторії 18-54 у містах 50 тис. + Склала 9,6%, рейтинг (rat,%) – 1,4%. Серед аудиторії 14-49 у містах 50 тис. +: частка – 9,1%, рейтинг – 1,2%. ICTV – лідер чоловічого телеперегляду з 2009 року. В кінці весни 2018 частка (shr,%) серед аудиторії 18-54 у містах 50 тис. + склала – 13,2%, рейтинг (rat,%) – 1,7%. Навесні 2018 канал подивилися 31 млн. українців (Universe; Cov #).
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter