Февраль 24, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Главная
Октябрь 24, 2018

«1+1 Продакшн» шукає нового генпродюсера та змінює структуру

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Вікторія Баранова, генеральний продюсер «1+1 Продакшн», з 31 жовтня припиняє роботу в 1+1 медіа. В компанії вона пропрацювала 15 років. Наразі «1+1 Продакшн» шукає кандидатів на посаду генерального продюсера та повідомляє про структурну реорганізацію - створення трьох самостійних управлінь.
 
За час керівництва Вікторії Барановій (на фото) вдалося запустити власне серіальне виробництво, закріпити новаторство у виробництві реаліті та скріптед реаліті, а також великих розважальних шоу, таких як «Голос країни», «Танці з зірками», «Голос. Діти», «Маленькі гіганти». Важливим досягненням стала реструктуризація продюсерських і творчиих об’єднань медіагрупи у єдину одиницю – «1+1 Продакшн».

«Це потужна історія про синергію та успіх. І я вдячний Вікторії за 15 насичених років у медіагрупі, результатом яких став ряд успішних проектів і створення бренду «1+1 Продакшн». Впевнений, що той досвід, який Вікторія здобула у медіагрупі, і ті виклики, які вона успішно долала, стануть у нагоді у її планах виходу за межі українського ринку», ‒ прокоментував рішення Вікторії Баранової генеральний директор групи 1+1 медіа Олександр Ткаченко.

«Я дякую медіагрупі та Олександру Ткаченко за довіру, цікавий, різноманітний досвід і потужну управлінську задачу – вибудувати системну роботу inhouse-продакшну як окремої структури у рамках 1+1 медіа та сформувати зіркову команду, яка створює найрейтинговіші шоу України. Вдячна команді “1+1 Продакшн” за нескінченний ентузіазм, віру в нас і постійний розвиток. Також хочу подякувати Вищій Школі Media & Production за ту саму сміливість зростати, спільно створюючи індустріальну екосистему. У групі 1+1 медіа я мала можливість реалізуватися як професіонал і завжди відчувала підтримку. Зараз моєї підтримки та уваги потребує, у першу чергу, моя родина, тому я змінюю географію проживання. А на близьке майбутнє розглядаю можливість втілення своїх проектів за межами України», ‒ розповіла Вікторія Баранова.

Пошук на посаду генерального продюсера триває.
Водночас з метою покращення операційної ефективності 1+1 медіа змінює структуру «1+1 Продакшн», створюючи три самостійних управління, які включатимуть наявні жанрові напрямки. А саме:

- Управління виробництва Великих розважальних шоу на чолі з Володимиром Завадюком;
- Управління виробництва художніх (fiction) проектів, яке очолить Христина Шкабар, поєднає у собі серіальне виробництво (комедія та драма) та перспективні розробки художніх проектів;
- Управління виробництва нехудожніх (non-fiction) проектів під керівництвом Акіма Галімова поєднає жанрові напрямки публіцистики та розважальних проектів і займатиметься виробництвом реаліті, сценарних шоу, публіцистичних та іміджевих проектів.
 
Управління технічної підтримки та пост-продакшн на чолі з Ольгою Михальченко буде підпорядковане безпосередньо генеральному продюсеру «1+1 Продакшн».


Святой Валентин и Дан Балан - топ-запросов Google за неделю

Топ-запросов украинских пользователей Google за период 11.02.2019 - 17.02.2019 возглавляют День Святого Валентина,  Стрітення 2019 и футбольный поединок Олимпиакос Динамо. Самая запрашиваемая персона - Дан Балан, молдавский певец и судья вокального шоу "Голос країни" на 1+1. В категории фильмов лидирует  Алита: Боевой ангел, сериалов - Молодежка 6 сезон, ТВ-шоу - "Голос країни.

Победители Оскара по версии украинских пользователей Google

Накануне врученмя премии Оскар, Google проанализировал запросы украинских пользователей за последние три месяца и выяснили, кто из номинантов этого года пользовался наибольшей популярностью. 

Держкіно про підсумки участі України в «Берлінале»

17-го лютого завершився один із найпрестижніших та найбільш відвідуваних кінофестивалів світу – Берлінський міжнародний кінофестиваль. Головною подією для України на цьогорічному «Берлінале» стала світова прем’єра створеного за підтримки Держкіно України історичного трилера Аґнешки Голланд «Mr. Jones». Стрічка взяла участь в основній  конкурсній програмі і стала однією із найбільш обговорюваних картин  фестивалю. В український та світовий прокат «Mr. Jones» вийде восени цього року.

Украинский рынок медийной интернет-рекламы в 2018 году: цифры от ИнАУ

Объем рынка медийной интернет-рекламы Украины за 2018 г. составил 3,511 млрд грн, что почти на 40% превышает аналогичный показатель 2017 г. При этом в долларовом эквиваленте рынок впервые за последние годы превзошел уровень 2013 года. Таковы результаты исследования рынка медийной интернет-рекламы за 2018 год, которые 14 февраля завершил Комитет по вопросам интернет-рекламы Интернет Ассоциации Украины (ИнАУ).

Фільм «Давай танцюй»: музика Монатіка, герой з Донецька і багато танців

Вийшов офіційний трейлер нового українського фільму «Давай танцюй», композитором і музичним саунд-продюсером якого став Monatik. Його прем'єра у кінотеатрах країни відбудеться вже 21 березня 2019 року.

Зураб Аласанія працюватиме у НСТУ до травня

12 лютого, Наглядова рада Національної суспільної телерадіокомпанії України провела позачергове засідання. У ході голосування члени Наглядової ради вирішили відтермінувати своє рішення та залишити Зураба Аласанію виконувати обов’язки голови правління до травня 2019 року.

Артем Каран о трендах года, взаимодействии ТВ с digital и "выборном" годе

О главных трендах 2018-го и их влиянии на нынешний год, изменениях в запросах рекламодателей, влиянии выборов на рекламный рынок,  ценообразовании в различных сегментах рынка и прогнозах медиаинфляции по рынку МедиаБизнесу рассказал  Артем Каран, Client Excellence Chief Dentsu Media.
11:23 22.02.19


Media News smi.liga.net
Error: RSS file not found...

Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter