Апрель 23, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Главная
Октябрь 24, 2018

«1+1 Продакшн» шукає нового генпродюсера та змінює структуру

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Вікторія Баранова, генеральний продюсер «1+1 Продакшн», з 31 жовтня припиняє роботу в 1+1 медіа. В компанії вона пропрацювала 15 років. Наразі «1+1 Продакшн» шукає кандидатів на посаду генерального продюсера та повідомляє про структурну реорганізацію - створення трьох самостійних управлінь.
 
За час керівництва Вікторії Барановій (на фото) вдалося запустити власне серіальне виробництво, закріпити новаторство у виробництві реаліті та скріптед реаліті, а також великих розважальних шоу, таких як «Голос країни», «Танці з зірками», «Голос. Діти», «Маленькі гіганти». Важливим досягненням стала реструктуризація продюсерських і творчиих об’єднань медіагрупи у єдину одиницю – «1+1 Продакшн».

«Це потужна історія про синергію та успіх. І я вдячний Вікторії за 15 насичених років у медіагрупі, результатом яких став ряд успішних проектів і створення бренду «1+1 Продакшн». Впевнений, що той досвід, який Вікторія здобула у медіагрупі, і ті виклики, які вона успішно долала, стануть у нагоді у її планах виходу за межі українського ринку», ‒ прокоментував рішення Вікторії Баранової генеральний директор групи 1+1 медіа Олександр Ткаченко.

«Я дякую медіагрупі та Олександру Ткаченко за довіру, цікавий, різноманітний досвід і потужну управлінську задачу – вибудувати системну роботу inhouse-продакшну як окремої структури у рамках 1+1 медіа та сформувати зіркову команду, яка створює найрейтинговіші шоу України. Вдячна команді “1+1 Продакшн” за нескінченний ентузіазм, віру в нас і постійний розвиток. Також хочу подякувати Вищій Школі Media & Production за ту саму сміливість зростати, спільно створюючи індустріальну екосистему. У групі 1+1 медіа я мала можливість реалізуватися як професіонал і завжди відчувала підтримку. Зараз моєї підтримки та уваги потребує, у першу чергу, моя родина, тому я змінюю географію проживання. А на близьке майбутнє розглядаю можливість втілення своїх проектів за межами України», ‒ розповіла Вікторія Баранова.

Пошук на посаду генерального продюсера триває.
Водночас з метою покращення операційної ефективності 1+1 медіа змінює структуру «1+1 Продакшн», створюючи три самостійних управління, які включатимуть наявні жанрові напрямки. А саме:

- Управління виробництва Великих розважальних шоу на чолі з Володимиром Завадюком;
- Управління виробництва художніх (fiction) проектів, яке очолить Христина Шкабар, поєднає у собі серіальне виробництво (комедія та драма) та перспективні розробки художніх проектів;
- Управління виробництва нехудожніх (non-fiction) проектів під керівництвом Акіма Галімова поєднає жанрові напрямки публіцистики та розважальних проектів і займатиметься виробництвом реаліті, сценарних шоу, публіцистичних та іміджевих проектів.
 
Управління технічної підтримки та пост-продакшн на чолі з Ольгою Михальченко буде підпорядковане безпосередньо генеральному продюсеру «1+1 Продакшн».


Vizeum Ukaine выиграл тендер компании «AXA-страхование»

Агентство Vizeum Ukraine выиграло тендер на медиапродвижение «AXA-страхование» – универсальной страховой компании, представленной на украинском рынке с 1994 года.

Зураб Аласанія розповів про “дебати” на НСК “Олімпійський”

Кандидати погодили час та місце зустрічі для дебатів, про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова правління Суспільного Зураб Аласанія. Зустріч обох штабів пройшла 17 квітня.

Творці «Секс і нічого особистого» повернули Держкіно 4 млн грн

Творці фільму «Секс і нічого особистого» повернули Держкіно частину коштів, виділених на виробництво фільму. Кошти сумою 4 млн 087 тис. 548 грн. були переведені на рахунок фонду Державного агентства України з питань кіно 16 квітня 2019 року.

На новий пітчинг Держкіно можна податися до 24 травня

На першому засіданні Ради з державної підтримки кінематографії було оголошено Одинадцятий конкурсний відбір кінопроектів.

Кінотеатром "Київ" керуватиме компанія Роднянського і Фуксмана

Конкурс на оренду комунального кінотеатру "Київ" виграла мережа "Сінема Центр".

Відповідне рішення ухвалила у понеділок конкурсна комісія Київської міської державної адміністрації.

 

Суд оголосив перерву в справі про дострокове звільнення Зураба Аласанії

12 квітня Шевченківський районний суд міста Києва провів засідання в справі про оскарження дострокового припинення контракту з головою правління Суспільного Зурабом Аласанією.Голова правління в судовому порядку (справа №761/8163/19) вимагає визнати незаконним та скасувати рішення Наглядової ради про дострокове припинення з ним контракту, що було прийняте Наглядовою радою 31 січня 2019 року в закритому режимі шляхом анонімного голосування.

Золота дзига 2019: переможці

Оголошено імена лауреатів Третьої Національної кінопремії “Золота Дзиґа” у 20-ти номінаціях. Серед переможців - Віталіна Біблів, Ірма Вітовська, Олег Москаленко та інші.
13:27 22.04.19


Media News smi.liga.net
Error: RSS file not found...

Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter