Июль 24, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Октябрь 25, 2018

На "112 Україна" новий ведучий студії Live

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Новим ведучим студії Live на телеканалі "112 Україна" став Андрій Рудий. Вперше у прямому ефірі телеканалу він з’явився 19 жовтня 2018 року.

Перш ніж долучитись до команди "112 Україна", Андрій працював ведучим на телеканалі "Київ" у програмах "Ранок по-київськи", "День у мегаполісі". Крім того, вів власну рубрику "Зіркові залаштунки", у рамках якої спілкувався з відомими акторами театру та кіно.

Андрій Рудий народився у Тернополі, здобувати освіту приїхав до столиці у Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого за спеціальністю "Диктор та ведучий програм телебачення". Також отримав диплом магістра у Відкритому міжнародному університеті розвитку людини "Україна" за спеціальністю "Журналістика".


Телеканал "112 Україна" – інформаційно-аналітичний телеканал, який мовить 18,5 годин на добу у прямому ефірі і використовує передові технології, щоб першим надавати глядачеві об'єктивну інформацію про важливі та цікаві події, що відбуваються в Україні і світі. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2, а також через супутники AMOS-2,3. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу.

 Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter