Июль 20, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Октябрь 26, 2018

"1+1" розпочав зйомки "Чорного ворона" за книгою Василя Шкляра

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

«ТЕТ Продакшн» на замовлення телеканалу «1+1» розпочав зйомки повнометражноїісторичної драми «Чорний ворон» за мотивами однойменного роману-бестселлеру  українського письменника Василя Шкляра. Режисером стрічки став Тарас Ткаченко.

 Проект реалізується за підтримки Державного агентства з питань кіно та планується до показу в кінотеатрах України.

 

 Кінопроект фільму з робочою назвою«Залишенець. Чорний ворон» став одним із переможців Дев’ятого конкурсного відбору Держкіно. Державна фінансова підтримка фільму становить 11 млн 873,5 тис. грн., що є половиною від загальної вартості виробництва.

«Екранізація «Чорного ворону», звичайно, буде відрізнятися від книги, але ми обов’язково дотримаємося ідеологічних поглядів автора. У роботі над стрічкою ми співпрацюємо з Василем Шклярем і очікуємо на нього найближчим часом на знімальному майданчику. Тема твору - дуже актуальна для українців сьогодні. Коли автор писав книгу, було лише передчуття війни, яка розгорнулась зараз на Сході. Ми ж у фільмі розповімо історію очима сучасної людини, у чиїй країні палає війна. Сподіваємося, що історія, яку ми знімаємо, об’єднає всю державу», - зазначає Тарас Ткаченко. 

Також режисер розповів про те, як пройшов перший знімальний день, та про історичні місця, які глядачі побачать у картині.

 «У перший знімальний день творча група працювала на локації під Києвом, але на глядачів також чекатимуть інші впізнавані історичні місця. Наприклад, ми будемо відтворювати Мотронинський монастир, який став центром спротиву повстанців у минулому столітті. Також плануються зйомки неподалік Переяслав-Хмельницького. Стрічка насичена масштабними батальними сценами, до яких, звичайно, залучаються каскадери. Проте, вже у перший знімальний день один із акторів захотів виконувати складний трюк самостійно, і в нього це вийшло дуже органічно», - зазначив Тарас Ткаченко.   

 Сценаристом фільму став Тарас Антипович, оператор постановник – Олександр Кришталович. Виконавчі продюсери – Христина Шкабар та Володимир Андріюк. Генеральний продюсер фільму -  Олександр Ткаченко.

 Нагадаємо, роман «Залишенець. Чорний ворон» Василя Шкляра відтворює одну із сторінок вітчизняної історії – боротьбу українських повстанців проти радянської влади у 1920-х роках. На їхньому чорному бойовому прапорі було написано: «Воля України або смерть». 

 Повстанці Холодного Яру відчайдушно чинили опір радянській окупації, боролися за свободу українського народу, жертвуючи власним життям. Роман розійшовся накладом у 300 тисяч примірників.
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter