Апрель 22, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Октябрь 29, 2018

Про Performance маркетинг можна дізнатися з лекцій від IAB Ukraine

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Комітет Performance IAB Ukraine випускає на ринок визначення, інструменти та сервіси Performance маркетингу. Для зручності напрацювання комітету представлені у вигляді презентації, яку можна завантажити за посиланням і відеолекцій (Eduget або Facebook лекція 1 і лекція 2).

Матеріали, перш за все, спрямовані на єдине розуміння визначення Performance, його цілей, показують переваги і ризики, дають перелік основних інструментів і сервісів.

Презентацію зручно завантажити та користуватися в роботі фахівцям галузі, в той же час, як відеолекції будуть корисні тим, хто тільки починає свій шлях в Performance.

Олександр Тисменецький, CEO, iProspect Ukraine, Керівник комітету Performance IAB Ukraine: “Представляємо ринку першу частину нашої роботи з розвитку Performance напрямку. Ми почали з базових речей – визначення терміна Performance маркетингу та набору інструментів і сервісів. Дякую колегам по ринку за залученість!”

Олександр Лозенко, SEO & E-Commerce Head, Performics Ukraine, Учасник комітету Performance IAB Ukraine: “Одним з найважливіших кроків по навчанню ринку є систематизація та впровадження єдиних стандартів. Ми розуміємо, що інструменти і сервіси є основою, яку фахівці використовують у своїй щоденній роботі. Тому в рамках комітету Performance ми підготували приклади інструментів і сервісів Performance Digital.”

Марина Костроміна, Account Director & Head of Media and Digital Research Division, Kantar TNS, Учасник комітету Performance IAB Ukraine:

“Ми, в IAB Ukraine, робимо все для забезпечення прозорих умов для всього інтернет-ринку. Для цього потрібно однозначне розуміння ключових понять, зокрема Performance маркетингу, його характеристик, видів тощо”
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter