Июль 15, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Главная  /  Рубрики
Октябрь 31, 2018

Головреда Vogue UA відсторонили від посади через плагіат

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Ольгу Сушко, головного редактора Vogue UA, відсторонено від посади. Про це йдеться у спільній заяві Condé Nast International і «Медіа Група Україна». Відсторення анонсоване на час розслідування обставин інциденту щодо плагіату редакторської колонки на сторінках журналу.
 
"Ми категорично проти плагіату і починаємо внутрішнє розслідування, щоб прояснити всі обставини і деталі інциденту. На час розслідування Ольгу Сушко буде  відсторонено", - йдеться у заяві.
 
Нагадаємо, вже кілька днів не вщухає обговорення плагіату колонки головреда Vogue UA: у червневому випуску вона повторює колонку головреда російської версії Harpers Baazar Шахрі Амірханової 12-річної давнини.
Ольга Сушко на своїй сторінці у Facebook визнала факт плагіату та пояснила його недобросовісною роботою фрілансера, якому вона доручила написання редакторської колонки замість себе.
 
Пізніше в мережі почали ширитися пости відносно інших випадків плагіату редакторських колонок Ольги Сушко. Зокрема - вже й у свіжому листопадовому випуску журналу та багатьох інших.
Також користувачі відзнайшли плагіат в матеріалі Ольги Сушко  ще за часів її роботи у КоммерсантЪ Weekend
 Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter