Июль 20, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
<< Июль ’19 >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 1
 2
 3
 4
 5
 6
 7
 8
 9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
    

Робоча нарада «Впровадження цифрового телебачення на місцевому рівні»

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Незалежна Асоціація телерадіоМовників запрошує вас до участі у робочій нараді «Впровадження цифрового телебачення на місцевому рівні», яка відбудеться 15 листопада 2018 року о 14.00 в м. Києві.
 
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення зміни до Плану використання радіочастотного ресурсу України» від 29 серпня 2018 року № 667, кінцевою датою використання технології аналогового телевізійного мовлення для «телерадіоорганізацій місцевого мовлення, які не мають ліцензій на цифрове мовлення» є 1 травня 2019 року.
 
Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення визначила, що «забезпечення можливості мовити в цифровому форматі тим місцевим телерадіоорганізаціям, які цього бажають», на сьогоднішній день є одним із двох приоритетних завдань для регулятора. Наразі, Національна рада вже розпочала прийом заяв на прорахунок частот для місцевого телебачення в цифровому стандарті.
 
Метою робочої наради є визначення найбільш ефективних підходів для цифрового мовлення з урахуванням особливостей різних місцевих телекомпаній.
 
Питання до обговорення:
перспективи отримання ліцензій на цифрове мовлення місцевими телерадіоорганізаціями, які мають чинні ліцензії на аналогове телебачення (можливість розбудови місцевих мультиплексів із використанням малопотужних передавачів в різних регіонах України, максимальна потужність передавачів та передавальних антен, прогнозні території поширення програм, порядок та строки отримання ліцензій);
оновлені вимоги до підготовки та подання заяв про видачу висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронного засобу цифрового наземного телевізійного мовлення;
обладнання, необхідне для розбудови місцевих мультиплексів із використанням малопотужних передавачів; споруди, на яких воно може бути розташоване; послуги із розбудови та обслуговування; господарські взаємовідносини між мовниками та операторами телекомунікацій тощо.
 
До участі у круглому столі запрошені представники Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, Українського державного центру радіочастот, постачальників обладнання та послуг.
 
 
Для участі в круглому столі просимо вас до 10 листопада 2018 року зареєструватися за посиланням: https://goo.gl/forms/X19rkggq4Zvtn8Zj1
 
Місце проведення круглого столу буде визначено після завершення реєстрації і повідомлено всім учасникам.
 
 Дата начала приёма заявок:пока не объявлено
Дата окончания приёма заявок:пока не объявлено
Идёт приём заявок?:Да
Дата начала события:2018-11-15
Дата окончания события:2018-11-15
Контактная информация:Ольга Большакова, 067-405-11-08 або pr@nam.com.ua
Добавить комментарий

:D:lol::-);-)8):-|:-*:oops::sad::cry::o:-?:-x:eek::zzz:P:roll::sigh:
Жирный Курсив Ссылка Цитата


Защитный код
Обновить
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter