Июль 18, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Главная  /  Рубрики
Ноябрь 1, 2018

Кого з медійників торкнулись російські санкції

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

В Росії вступила в силу урядова постанова про введення спеціальних економічних заходів щодо 322 українських громадян і 68 компаній. МБ переглягнув список на наявність там персон, пов"язаних з медіа.
 
Компанія StarLightMedia стала однією з юридичних осіб, до яких  вводяться санкції. Вони передбачають блокування (заморожування) безготівкових грошових коштів, бездокументних цінних паперів і майна на території Росії і заборону на перерахування коштів (виведення капіталу) за межі Росії.
 Відповідно, у санкційному списку РФ - топ-менеджери StarLightMedia: Володимир Бородянський, Олександр Богуцький, Володимир Локотко, Анатолій Максимчук, Сергій Перцев. А також - власник компанії Віктор Пінчук.
 
Керівник 1+1 медіа Олександр Ткаченко теж ввішой до переліку.
 
Серед згадуваних медійників там також:
Єгор Бенкендорф, гендиректор 112 Україна, телеведучий Еспресо ТВ Віталій Портніков, Владислав Севрюков, екс-член Нацради, а тепер народний депутат, та ціло низка нардепів з медійним бекграундом: Мустафа Найєм, Сергій Лещенко, Вікторія Сюмар, Єгор Соболев, Ольга Червакова, Григорій Шверк, Вадим Денисенко, Дмитро Добродомов, Сергій Висоцький, Олена Кондратюк.
 
Санкції росіяни застосували і до прес-секретаря президента Святослава Цеголко, міністра культури Євгена Ніщука  та віце-прем"єра Вячеслава Кириленка.  
 
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter