Июнь 26, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Ноябрь 2, 2018

На Суспільному відкрився Veteran Hub

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

У головному офісі Суспільного, на 20-му поверсі телецентру "Олівець", відкрився Veteran Hub — перший відкритий простір для ветеранів і громадських організацій, що працюють у сфері ветеранських справ. Veteran Hub поєднує адміністративний центр для надання послуг із соціальної, психологічної, юридичної підтримки та освітню платформу для суспільно важливих заходів.

 За статистичними даними Державної служби у справах ветеранів війни та учасників АТО у Києві проживають 22 549 ветеранів АТО, а в Київській області — 17 671 особа. З них 411 осіб з інвалідністю, отриманої внаслідок війни.


Veteran Hub створений задля централізованого надання послуг ветеранам, працівникам сектору безпеки (поліції та рятувальникам), їх рідним та близьким, членам сімей військових, зниклих без вісти, заручників, загиблих, а також підтримки процесу їх інтеграції в цивільне життя.

 Veteran Hub працюватиме з 10:00 до 22:00 щодня, без вихідних. Для отримання послуг потрібно особисто звернутись до Veteran Hub. Проте вже незабаром з’явиться можливість реєстрації через єдину електронну систему.


Спершу відвідувач проходить первинну реєстрацію на першому поверсі, де вказує свої контактні дані. А на 20-му поверсі його зустрінуть первинні консультанти, які залежно від запиту відвідувача скеровують його до тієї організації-резидента, яка може задовольнити його запит.

 Окрім того, у Veteran Hub будуть регулярно відбуватись освітні заходи. У майбутніх планах Veteran Hub відкриття тренувального центру, мобільних офісів в областях та представництв у регіонах.


Veteran Hub у соціальних мережах:

Instagram: veteran_hub
FB: @VeteranHubUaRambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter