Июль 24, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Ноябрь 12, 2018

Канал «Україна» запустив інтерактивне промо детективу «Хто ти?»

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Спеціально до прем’єри нового  детективу «Хто ти?» телеканал «Україна» розробив інтерактивний сайт. Його технологічні можливості дозволяють кожному глядачеві зануритися у світ криміналістики і самотужки спробувати знайти злочинця. 
 
Сайт-іграшка відкриває перед користувачем картину звичайного вуличного життя, де серед перехожих зачаївся небезпечний маніяк, котрий несе загрозу. Кожен відвідувач сайту може спробувати себе у ролі таємного агента і розшукати злочинця. Проте перед цим йому доведеться знайти п'ятьох поліцейських і сфотографувати їх. Це стане ключем до розкриття фігури маніяка.
Таким чином промо-сайт https://kanalukraina.tv/ua/hto-ty познайомить користувачів з головними героями серіалу. 
Ідея створення промо-інструменту належить співробітникам телеканалу «Україна». Саме промо- та діджитал-команди телеканалу продумували все до найменших деталей і реалізовували ідею, щоб здивувати глядача і дозволити йому зануритися в атмосферу детективного серіалу. 
«Метою нашої команди було познайомити глядача з героями серіалу, проте зробити це не банально, через звичайну сторінку на сайті чи візитівку, а з допомогою певного інтерактиву. Тому ідея створення такого сайту-іграшки виникла миттєво. До того ж сам жанр серіалу дозволив нам зробити все в такій інтерактивній формі з детективною складовою», - розповіла арт-директор телеканалу «Україна» Ірина Євстифеєва.
«Створення промо-сайту «Хто ти?» - дуже цікавий досвід для промо-команди каналу. І ми плануємо надалі дивувати наших глядачів надзвичайними діджитальними проектами», - прокоментувала промо-директор телеканалу «Україна» Світлана Бережна.
«Для нас завдання гейміфікувати промо серіалу і зробити його інтерактивним було дуже цікавим. Тож ми спільними зусиллями створили не просто сайт-візитівку, а зробили все для того, щоб глядач зміг зануритись в атмосферу серіалу «Хто ти?» - поділилась керівник цифрових телевізійних брендів телеканалу «Україна» Наталія Хомяк.
Для візуалізації було обрано різних персонажів, серед яких можна знайти не тільки акторів детективного серіалу, а й співробітників телеканалу «Україна». 

Прем’єра нового детективного серіалу «Хто ти?» відбудеться
 19 листопада о 21.00 на телеканалі «Україна».


«Україна» – провідний національний телеканал країни. За підсумками першого півріччя 2018 року посідає 1 місце в рейтингу загальнонаціональних каналів за основними аудиторіями. За аудиторією 18-54 (50 тис. +) середня частка (shr, %) каналу становила 11,62%*, рейтинг (rat, %) – 1,56%*. За аудиторією 18+ (50 тис. +): частка – 15,33%**, рейтинг – 2,65%**. Також канал «Україна» – лідер телеперегляду за перше півріччя 2018 року за основними аудиторіями: 18-54 (Вся Україна), 18+ (Вся Україна), 4+ (Вся Україна), 4+ (50 тис. +) та 14-49 (50 тис. +), 14-49 (Вся Україна).  Дані дослідження телеаудиторії належать Індустріальному Телевізійному Комітету (ІТК), надані каналом «Україна» за показниками rat%, shr%. Детальніше – в глосарії ІТК. http://tampanel.com.ua/ru/about/pravila-oprilyudnennya-danix.
Загальне покриття телеканалу «Україна» на червень 2018 р. становить 96,06%  всіх домогосподарств України. Передача сигналу здійснюється за допомогою аналогової передавальної мережі, кабельних мереж, мережі цифрового мовлення Т2 і через супутник. В ефірі телеканалу представлені різні жанри телевізійного контенту: інформаційні, інформаційно-аналітичні, суспільно резонансні програми, соціальні ток-шоу, мелодраматичні, комедійні, детективні серіали і фільми, розважальні проекти, гумористичні шоу, футбольні трансляції. Активно розвивається виробництво власних телепрограм, фільмів і серіалів. Канал «Україна» входить до ТОВ «Медіа Група Україна» (об'єднує також молодіжний телеканал «НЛО TV», тематичні канали «Футбол 1»/«Футбол 2», тематичний канал Індиго TV, «Регіональну Медіа Групу», сейлз-хаус «Медіапартнерство», компанію «Діджитал Скрінз »(oll.tv), продакшн-компанії «Теле Про» та «Допоможемо ТВ», а також холдинг «Сьогодні Мультімедіа»). Директор «Медіа Групи Україна» – Євген Лященко. http://kanalukraina.tv 
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter