Июль 16, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Ноябрь 12, 2018

Завершено виробництво романтичної комедії «Секс і нічого особистого»

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Кінокомпанія «Star Media» представила Держкіно завершений виробництвом фільм Ольги Ряшиної «Секс і нічого особистого».

 

 Кінопроект цієї повнометражної ігрової стрічки став одним із переможців Десятого конкурсного відбору Держкіно. Сума державної фінансової підтримки склала 12 млн 827 тис. 240 грн., що становить 49,67% від загальної вартості виробництва фільму. 

 Режисером картини є Ольга Ряшина, продюсерами – Влад Ряшин та  Юрій Мінзянов. Сценаристи – Сергій Притула, Валентин Сергійчук, Віталій Тильний, Володимир Ковцун та Володимир Жогло.

 Фільм «Секс і нічого особистого» – це відверта розмова на складну тему, витримана в тональності традиційної романтичної комедії. За словами Ольги Ряшиної, метою творців фільму було залишити у глядача після перегляду стрічки приємний і піднесений настрій: «Це не філософський фільм, хоча він і зачіпає багато важливих тем – що таке любов і стосунки, що таке партнерство, яку роль ми відіграємо в житті партнера, як досягти бажаного і зрозуміти, чого ти хочеш насправді».

 Ролі у фільмі виконали актори Роман Луцький, Анжеліка Ніколаєва, Наталія Мазур, відомий шоумен та актор Сергій Притула, комедійний актор і співак Андрій Данилко та інші. Українська прем’єра романтичної комедії «Секс і нічого особистого» відбудеться вже 20 грудня 2018 року.
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter