Май 25, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Ноябрь 14, 2018

Тоня Ноябрьова зніме новий повнометражний фільм

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

14 листопада 2018 року, режисер Тоня Ноябрьова представила відео та прес-кіт проекту свого нового ігрового повнометражного фільму “Кого ти більше любиш?”. Згодом продюсер проекту Наталія Лібет та Тоня Ноябрьова будуть працювати з цими презентаційними матеріали на пітчингах з фінансування та пошуку ко-продукційних партнерів на міжнародних та українських кіно-індустріальних майданчиках.
 
«Кого ти більше любиш?» - це історія розпаду сім'ї, яка розповідається від імені дитини. У центрі фільму -- Лола, дочка художника-авангардиста Льва та його дружини Віри. Лола сильно прив'язана до батьків емоційно і тактильно, тому вона гостро відчуває найменші коливання у взаєминах мами і тата, й болісно на це реагує. Такі «емоційні гойдалки» точаться багато років, до тих пір, поки батько вже дорослішої Лоли не заводить іншу сім'ю, і мати виганяє його з дому.

Коли батьки приймають рішення розлучитися, психологічна травма Лоли виявляється настільки сильною, що вона змушена звернутися за допомогою до психотерапевта. Саме там, в кабінеті «групової терапії» Лола повертається до найяскравіших, переломних моментів свого минулого, намагаючись крок за кроком розплутати клубок невисловлених раніше почуттів, щоб подорослішати і зуміти жити далі.

Розробка проекту відбувається за фінансової підтримки Українського культурного фонду. 

Презентація відбулась за участю команди проекту –- режисера Тоні Ноябрьової, оператора-постановника Олени Чеховської та продюсера Наталії Лібет, представників Українського культурного фонду, Державного агентства України з питань кіно, та медіа. 

 

 

Тоня Ноябрьова, український режисер та сценарист, має більш ніж 10 років досвіду роботи у кіно та на телебаченні в якості режисера-постановника кіно, відео-програм та телевізійних шоу. Вона закінчила Київський національний університет культури і мистецтв у 2005. ЇЇ фільми отримали численні нагороди: ГЕРОЙ МОГО ЧАСУ, ігровий повнометражний фільм, Україна 2018. Нагорода: Найкращий український режисер на Одеському міжнародному кіно-фестивалі 2018. ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ, ігровий короткометражний фільм, Україна 2015. Нагорода: Спеціальна відзнака журі на міжнародному кінофестивалі Молодість 2015. ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, ігровий короткометражний фільм, Україна 2012. Нагороди: Найкращий український короткометражний фільм на Одеському міжнародному кіно-фестивалі 2012, Нагорода за Найкращий національний короткометражний фільм на міжнародному кінофестивалі Молодість 2012.

Продюсер Наталія Лібет має значний досвід у сфері спільного виробництва, інвестицій та фінансів, який отримала, працюючи в міжнародних компаніях, головним чином американських та німецьких. Вона співпрацює із студією ЕССЕ Продакшн Хаус. Ініціювала проведення EAVE in Demand у жовтні 2017-го року в Києві. Мала щорічні аудити з аудиторськими компаніями Великої Четвірки. Отримала MBA з відмінними оцінками в США у 2002 році. Є переможницею 2000 Edmund Muskie/Freedom Support Act Graduate Fellowship Award. 

Український культурний фонд — державна установа, створена у 2017 році, з метою сприяння розвитку національної культури та мистецтва в державі, забезпечення сприятливих умов для розвитку інтелектуального та духовного потенціалу особистості і суспільства, широкого доступу громадян до національного культурного надбання, підтримки культурного розмаїття та інтеграції української культури у світовий культурний простір. Діяльність фонду, згідно чинного законодавства, спрямовується та координується Міністерством культури України. 

  
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter