Июль 18, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Ноябрь 15, 2018

На каналі «Україна» - новий документальний фільм Іларіона Павлюка «Зомбі-2. Промивка мізків»

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

24 листопада 0 21.00 на телеканалі «Україна» відбудеться прем’єра унікального дослідницького проекту «Зомбі-2. Промивка мізків», над створенням якого працювала творча група документалістів – Ілларіон Павлюк, Володимир Рибась та Олег Рогожа.
 
Перша частина документального циклу «Звичайні зомбі. Як працює брехня» показала реальні механізми зомбування: як абсолютно адекватна людина під впливом на її свідомість може сказати на чорну кулю, що вона біла, та які засоби зомбування і впливу на мислення використовують сучасні засоби масової інформації.
У другій частині проекту  глядач побачить, до якого рівня жорстокості може дійти людина під маніпулятивним впливом та тиском авторитетної особи. 
В основі продовження дослідницького проекту лежить повторення одного з найскандальніших та найжорстокіших експериментів в історії соціальної психології – дослідження Стенлі Мілгрема. 
55 років тому вчений вирішив з’ясувати, які аморальні дії здатна вчинити людина, коли це належить до її обов’язку і є наказом авторитету.  
Автори фільму наважилися відтворити експеримент в сучасних умовах і перевірити, чи змінилась поведінка людини через п’ять десятиліть при застосуванні до неї таких маніпуляцій. Проте результати дослідження дійсно шокували, в чому глядач зможе сам переконатись. 
Проект «Зомбі-2. Промивка мізків» продемонструє, які основні маніпулятивні прийоми можуть призвести до підсвідомого виконання дій, що виходять за норми моралі, як працюють технології агресивного переконання та як протидіяти їм. 
 
«Ми не ставили перед собою завдання провести соціологічне дослідження, ми хотіли дізнатися, що саме рухає людьми, а також вивести формулу, потужну зброю, що дасть можливість людині протистояти цим маніпуляціям. І в нас це вийшло. Упевнений, що всі, хто пройшов експеримент, здобули найпотужніше знання проти маніпуляцій», – коментує автор та ведучий проекту Іларіон Павлюк.
 
«Ми розуміємо, що документальні фільми – це дуже відповідальний жанр. Фактично, це – пряма мова каналу.  Зараз саме час давати людям впевненість, можливість розібратися в подіях, явищах та спертися на свої знання. Для каналу «Україна» все це – основні власні меседжі та частина бренду. Тому ми вирішили продовжувати шукати рецепти протиотрути брехні і маніпуляціям», – розказала креативний продюсер телеканалу «Україна» та директор продакш-компанії «Теле Про» Олена Канішевська.
 
«Зомбі-2. Промивка мізків» створено компанією IVORY films на замовлення телеканалу «Україна». 

Дослідницький проект «Зомбі-2. Промивка мізків»  24 листопада о 21.00 в ефірі каналу «Україна»


«Україна» – провідний національний телеканал країни. За підсумками першого півріччя 2018 року посідає 1 місце в рейтингу загальнонаціональних каналів за основними аудиторіями. За аудиторією 18-54 (50 тис. +) середня частка (shr, %) каналу становила 11,62%*, рейтинг (rat, %) – 1,56%*. За аудиторією 18+ (50 тис. +): частка – 15,33%**, рейтинг – 2,65%**. Також канал «Україна» – лідер телеперегляду за перше півріччя 2018 року за основними аудиторіями: 18-54 (Вся Україна), 18+ (Вся Україна), 4+ (Вся Україна), 4+ (50 тис. +) та 14-49 (50 тис. +), 14-49 (Вся Україна).  Дані дослідження телеаудиторії належать Індустріальному Телевізійному Комітету (ІТК), надані каналом «Україна» за показниками rat%, shr%. Детальніше – в глосарії ІТК. http://tampanel.com.ua/ru/about/pravila-oprilyudnennya-danix.
Загальне покриття телеканалу «Україна» на червень 2018 р. становить 96,06%  всіх домогосподарств України. Передача сигналу здійснюється за допомогою аналогової передавальної мережі, кабельних мереж, мережі цифрового мовлення Т2 і через супутник. В ефірі телеканалу представлені різні жанри телевізійного контенту: інформаційні, інформаційно-аналітичні, суспільно резонансні програми, соціальні ток-шоу, мелодраматичні, комедійні, детективні серіали і фільми, розважальні проекти, гумористичні шоу, футбольні трансляції. Активно розвивається виробництво власних телепрограм, фільмів і серіалів. Канал «Україна» входить до ТОВ «Медіа Група Україна» (об'єднує також молодіжний телеканал «НЛО TV», тематичні канали «Футбол 1»/«Футбол 2», тематичний канал Індиго TV, «Регіональну Медіа Групу», сейлз-хаус «Медіапартнерство», компанію «Діджитал Скрінз »(oll.tv), продакшн-компанії «Теле Про» та «Допоможемо ТВ», а також холдинг «Сьогодні Мультімедіа»). Директор «Медіа Групи Україна» – Євген Лященко. http://kanalukraina.tv 
Read new information about Max Polyakov by this page Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter