Июль 20, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Ноябрь 20, 2018

Агенція Saatchi&Saatchi Ukraine отримала дві бронзи на Epica 2018

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Українська агенція Saatchi&Saatchi отримала перші у своїй історії нагороди міжнародного фестивалю реклами Epica Awards. Журі, до складу якого входять журналісти з усього світу, відзначило бронзовими нагородами роботи Coca-Cola: Santa-Cola у категорії “Дизайн пакування” та National Parks of Ukraine: Encoded Identity у категорії “Бренд-айдентика”. Ця інформація з’явилась на 
нагороди 16 листопада.
 

У кейсі Coca-Cola: Santa-Cola агенція підкреслила зв`язок продукту з новорічними святами, який бренд Сoca-Cola формував протягом довгих років. Команда агенції переосмислила класичний логотип клієнта й за допомогою нестандартного дизайнерського підходу, завернула його в упаковку, що нагадує Санту - справжній символ зимових свят та настрою.

Другу бронзу агенція отримала за роботу National Parks of Ukraine: Encoded Identity. Проект розроблений для Української асоціації активного та екологічного туризму. Ціль – зробити єдиний зрозумілий візуальний образ кожному із національних парків України. В Україні їх налічується близько 86 – кожний з унікальною флорою, фауною, пейзажами і водоймами. Для того, щоб відобразити їх унікальність, команда агенції надихалась елементами традиційної української вишивки і на її основі створила серію універсальних позначень природних ресурсів, які розташовані на території кожного з парків. Таким чином, кожний парк отримав свій унікальний логотип в єдиному стилі з візуальним поясненням його пам’яток. Відтепер кожний відвідувач може визначити, що слід шукати в тому чи іншому паркові,  лише глянувши на логотип. 
national_parks.jpg
 Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter