Июнь 18, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Главная  /  Рубрики
Ноябрь 21, 2018

«Х-фактор» змінює правила вибування та голосування в прямих ефірах

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати


Уже цієї суботи, 24 листопада, на телеканалі СТБ стартують прямі ефіри 9 сезону вокального шоу «Х-фактор».
 
Тема першого ефіру - пісні про кохання. Протягом тижня кращі артисти сезону готують неймовірні постановки, щоб підкорити глядачів і членів журі, а їхні прихильники нарешті зможуть віддати голоси за своїх фаворитів.
 
У цьому сезоні «Х-фактор» змінює правила вибування в прямих ефірах. За результатами глядацького голосування, яке відкриється після виступу всіх учасників, відтепер в номінацію потраплятимуть одразу троє з них. Вони виконають пісню «за життя», після чого судді шоу зможуть врятувати лише одного. Тобто, в кінці кожного прямого ефіру вибуватимуть одразу двоє артистів.
Телеглядачам також доведеться поквапитися, аби врятувати від програшу своїх улюбленців, адже на голосування у них буде не 1 година, як раніше, а звичайний рекламний блок. Великої годинної перерви в цьому сезоні «Х-фактора» не буде. Віддати свої голоси можна за допомогою смс та у безкоштовному додатку «Телепортал».
 
Нагадаємо, у фінальному етапі тренувального табору суддя шоу Андрій Данилко зажадав залишити у своїй команді чотирьох учасників, тому до етапу прямих ефірів «Х-фактора» дійшли не 12, а 13 артистів. 
Категорія «30+», наставник Дмитро Шуров: Рябенко Олександр, Марк Савін, Цепкало Ольга;
Категорія «Хлопці», наставник Андрій Данилко: Іщенко Іван, Волканов Дмитро, Гарасимів Петро, Илюха Олександр; 
Категорія «Дівчата», наставник Олег Винник: Двойненко Маргарита, Полонейчік-Городнова Поліна, Жмуріна Ольга; 
Категорія «Колективи», наставниця Настя Каменських: Jazzforacat, Duke Time, ZBSband. 
Ведучий шоу - Андрій Бєдняков. Ведуча онлайн-трансляції з бекстейджу - Юлія Карпова.
Вокальне шоу «Х-фактор» на телеканалі СТБ по суботах о 19:00. Ексклюзив з-за лаштунків шоу - на офіційній сторінці каналу у Facebook під час рекламних блоків.Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter