Июль 24, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Ноябрь 22, 2018

На «Україні» стартує детективна мелодрама

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

У понеділок, 3 грудня, о 18:00 в ефірі телеканалу «Україна» відбудеться прем'єра 40-серійної україномовної детективної мелодрами власного виробництва «Виходьте без дзвінка». Головну роль в картині зіграє зірка художнього фільму «Кіборги» – Роман Семисал. 
 
Центральний персонаж картини – автогонщик Богдан – втрачає дружину в автокатастрофі. Убитий горем чоловік вирішує відновити справедливість і вибити зізнання з винуватця ДТП, якого успішно «відмазали» заможні батьки. Це рішення кардинально змінює життя головного героя: вбивцю дружини Богдана саджають за ґрати, однак за нанесення тілесних ушкоджень середньої тяжкості головний герой сам отримав умовний термін, більшу частину якого відсидів у СІЗО. Богдан розчарований в системі та більше не вірить поліції, тому, коли його друга спіткала біда, він розраховує лише на власні сили і самотужки береться за розслідування, заступаючись за тих, хто «тут і зараз» шукає допомоги, справедливості або захисту. Його перевага – швидкість. Адже він оперативно дістає таку інформацію, яку «органи» не здатні зібрати швидко і технічно. Однак на його шляху стає принципова капітан поліції Марина Євтушенко (актриса Любов Тищенко), яка не менше за Богдана жадає відновити справедливість, але згідно з буквою закону. Чи зможе спільна мета згуртувати народного месника і досвідченого слідчого?
 
«Виходьте без дзвінка» – це історія, дія якої відбувається буквально на тих вулицях, по яких наші глядачі щодня ходять на роботу. У центрі сюжету картини – таксист, який бореться з несправедливістю і не проходить повз чужу біду, та дівчина-слідчий, що понад усе вірить в силу закону. Це україномовний детектив, який виходитиме у слоті 18:00. Звичайно ж, сюжет картини не залишився без романтичної лінії», – зазначила головний продюсер департаменту кіно-серіального виробництва каналу «Україна» Наталія Стрибук.
 
40-епізодну україномовну картину знімали в 2017-2018 рр. в Києві та Київській області. У передмісті столиці спеціально для зйомок серіалу побудували окремий павільйон. 
 
Виробництвом картини на замовлення каналу «Україна» займалася кінокомпанія «Три-Я-Да Продакшн».

Прем’єра картини «Виходьте без дзвінка» на телеканалі «Україна» у понеділок, 3 грудня, о 18:00.«Україна» – провідний національний телеканал країни. За підсумками першого півріччя 2018 року посідає 1 місце в рейтингу загальнонаціональних каналів за основними аудиторіями. За аудиторією 18-54 (50 тис. +) середня частка (shr, %) каналу становила 11,62%*, рейтинг (rat, %) – 1,56%*. За аудиторією 18+ (50 тис. +): частка – 15,33%**, рейтинг – 2,65%**. Також канал «Україна» – лідер телеперегляду за перше півріччя 2018 року за основними аудиторіями: 18-54 (Вся Україна), 18+ (Вся Україна), 4+ (Вся Україна), 4+ (50 тис. +) та 14-49 (50 тис. +), 14-49 (Вся Україна).  Дані дослідження телеаудиторії належать Індустріальному Телевізійному Комітету (ІТК), надані каналом «Україна» за показниками rat%, shr%. Детальніше – в глосарії ІТК. http://tampanel.com.ua/ru/about/pravila-oprilyudnennya-danix.
Загальне покриття телеканалу «Україна» на червень 2018 р. становить 96,06%  всіх домогосподарств України. Передача сигналу здійснюється за допомогою аналогової передавальної мережі, кабельних мереж, мережі цифрового мовлення Т2 і через супутник. В ефірі телеканалу представлені різні жанри телевізійного контенту: інформаційні, інформаційно-аналітичні, суспільно резонансні програми, соціальні ток-шоу, мелодраматичні, комедійні, детективні серіали і фільми, розважальні проекти, гумористичні шоу, футбольні трансляції. Активно розвивається виробництво власних телепрограм, фільмів і серіалів. Канал «Україна» входить до ТОВ «Медіа Група Україна» (об'єднує також молодіжний телеканал «НЛО TV», тематичні канали «Футбол 1»/«Футбол 2», тематичний канал Індиго TV, «Регіональну Медіа Групу», сейлз-хаус «Медіапартнерство», компанію «Діджитал Скрінз »(oll.tv), продакшн-компанії «Теле Про» та «Допоможемо ТВ», а також холдинг «Сьогодні Мультімедіа»). Директор «Медіа Групи Україна» – Євген Лященко. http://kanalukraina.tv 
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter