Июль 21, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Ноябрь 28, 2018

Проект фільму «В зеніті» відібрали на копродукційний ринок кінофестивалю в Таллінні

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Проект повнометражного фільму Ігора Стеколенка «В зеніті» бере участь у 17-му ко-продукційному ринку, що відбудеться в рамках міжнародного кінофестивалю Black Nights Film Festival у Таллінні 27-30 листопада 2018 року. «В зеніті» став одним із 16 проектів з різних країн Європи, відібраних до участі в індустріальній секції Industry@Tallinn & Baltic Event Талліннського кінофестивалю. 
 
Цього року в офіційній програмі зроблено акцент на історіях про особисті психологічні травми, стосунки між жінками, порушено також теми боротьби з системою та політичних репресій. 
 
«Як завжди, ми раді вітати і знаних кінематографістів, і багатообіцяючих дебютантів, ми також тішимося, що заслужили довіру низки дуже досвідчених продюсерів. Обрати учасників серед багатьох якісних проектів було справжнім викликом», - каже Ліана Ялуксе, менеджер ко-продукційного ринку.
 
Фільм Ігора Стеколенка «В зеніті» - історія талановитого хірурга, несправедливо звинуваченого у смерті пацієнта. Проект досліджує суть медичної помилки, особисту відповідальність хірурга за результат лікування, а також взаємозв’язок між наставником та учнем у професії, де приймаються рішення про життя та смерть. 
 
 

Zenith (concept-video) ENG from ESSE Production House on Vimeo.

Співавторами сценарію є Ольга Река та Ігор Стеколенко. Продюсерами виступають Наталія Лібет та Віталій Шереметьєв за підтримки продакшену “ДІДЖІТАЛ РЕЛІДЖН”. 
 
Восени 2018 року проект повнометражного ігрового фільму Ігора Стеколенка “В зенті” отримав фінансування Українського культурного фонду на розвиток сценарію та створення концепт-відео та презентаційних матеріалів. Також, команда проекту презентувала його на пітчингу індустріальної секції Одеського міжнародного кінофестивалю у липні цього року. 
Baltic Event є найбільшим ко-продукційним ринком у Північній та Східній Європі, він відбувається у колаборації з Талліннським міжнародним кінофестивалем Black Nights Film Festival. 
 
ТОВ «ДІДЖІТАЛ РЕЛІДЖН» (DGTL RLGN) – кіно-виробнича компанія, що реалізує цифрові проекти, створює музичне та корпоративне відео. Також, актуальним напрямком для компанії є виробництво фільмів, а саме – документальних проектів та дебютів молодих українських режисерів. 
Український культурний фонд — державна установа, створена у 2017 році, з метою сприяння розвитку національної культури та мистецтва в державі, забезпечення сприятливих умов для розвитку інтелектуального та духовного потенціалу особистості і суспільства, широкого доступу громадян до національного культурного надбання, підтримки культурного розмаїття та інтеграції української культури у світовий культурний простір. Діяльність фонду, згідно чинного законодавства, спрямовується та координується Міністерством культури України.
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter