Май 27, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Главная  /  Рубрики
Ноябрь 29, 2018

З фільму "Зрадник" зроблять 12-серійний серіал

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Проведено девелопмент телесеріалу «Зрадник». Про це 28 листопада в «Укрінформі» розповіла команда проекту.  Виробництво 12-серійного серіалу відбувається за підтримки Українського культурного фонду. 
 
Режисером серіалу є Ігор Шкурін, автором сценарію – Сергій Тримбач, який під час прес-конференції розповів про те, чому його зацікавила робота над даним проектом і поділився своїм баченням майбутнього фільму. 
 
Участь у прес-конференції взяв Голова Державного агентства України з питань кіно Пилип Іллєнко, який зазначив: «Держкіно долучене до цього проекту як співвласник майнових авторських прав на оригінальний твір. Проте це буде абсолютно нова робота, і мені б дуже хотілося, щоб зважаючи на важливість теми, серіал став успішним повною мірою».
 
Виробництво серіалу здійснює продюсерський центр «Інсайт Медіа». Під час прес-заходу продюсер проекту Володимир Філіппов подякував Українському культурному фонду за можливість створення серіалу і наголосив: «Сподіваюся, завдяки цьому кінороману глядачі дізнаються багато нового  про період протидії української інтелігенції російській агресії».
 
Історія серіалу «Зрадник» розгортається впродовж 70-их років ХХ ст. Місце дії – Київ, Черкащина і Полтавщина. У картині буде представлено події з кількох історичних епох – скіфських часів, Гайдамаччини ХVІІІ століття і часів війни 1918-1931 років. 
 
Нагадаємо, у квітні в кінопрокат вийшов повнометражний фільм "Зрадник".  Проект був присвячений повстанцям Холодного яру і став переможцем третього пітчингу Держкіно, а потім тривалий час знімався та перероблявся: змінювалась не тільки назва ("Отаман", "Варіант Марконі", "Окупація"), режисери, але і сама концепція.
 


Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter