Июль 21, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Главная  /  Рубрики
Ноябрь 30, 2018

«Викрадена принцеса» виходить у китайський кінопрокат

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

«ВИКРАДЕНА ПРИНЦЕСА» СТАНЕ ПЕРШИМ УКРАЇНСЬКИМ ФІЛЬМОМ, ЩО ДЕМОНСТРУВАТИМЕТЬСЯ В КІНОТЕАТРАХ КИТАЮ
 
Український анімаційний фільм «Викрадена принцеса» демонструватиметься у кінотеатрах Кітаю. Китайський прокатник мультфільму Golden-Spread повідомив, що «Викрадена принцеса» пройшла перевірку і повністю відповідає творчим та законодавчим вимогам КНР. Оголошена дата прем’єри в Китаї – 18 січня 2019. 
 
Вихід «Викраденої Принцеси» на великі екрани Китайської Народної Республіки – це перший випадок комерційного прокату фільму українського виробництва в найбільшій за населенням країні світу. Також слід зазначити, що через специфіку місцевого законодавства, будь-якому закордонному фільму досить нелегко «зайти» на китайський кіноринок. Як приклад, цього літа було відмовлено у прокаті популярного сімейного кіно виробництва Disney «Крістофер Робін».

В перший тиждень прокату в КНР «Викрадена Принцеса: Руслан та Людмила» матиме чудові стартові позиції – біля 4500 екранів, що є показником великого комерційного релізу для цієї країни. Враховуючи цю кількість, дуже розвинену кінотеатральну мережу та високі показники відвідування кінотеатрів, український анімаційний фільм буде доступний значній кількості дітей та їх батьків.
  
«Для української кіноіндустрії це безпрецедентний випадок! Наш кінопродукт  виходить в широкий прокат на такій складній і дещо закритій території, як Китайська Народна Республіка. Ми ще раз переконались і довели, що українське кіно – комерційний конкурентоспроможний продукт, далеко за межами України. Команда студії Animagrad – професіонали найвищого рівня, вони вклали у фільм душу і частину свого життя. Ми віримо, що китайські дітлахи та їхні батьки гідно оцінять фільм і проголосують за нього придбаними квитками», – поділився своїми очікуваннями менеджер з міжнародних продажів FILM.UA Distribution Євген Драчов.
 
Показ “Викраденої Принцеси” на великих екранах зарубіжних країн, який розпочався ще в березні цього року, триває і досі. За ці майже 9 місяців найкасовіша українська анімація виробництва студії Animagrad відвідала понад 40 країн, в кінотеатрах яких її переглянуло понад півтора мільйони глядачів. І ця кількість буде збільшуватись, адже на кінець 2018-го та на 2019 рік реліз запланований не лише у Китаї, а і у низці країн Центральної Америки, Іспанії, Південно-Африканській Республіці, Південній Кореї тощо.

В рамках закордонного кінотеатрального прокату «Викрадену принцесу» подивились жителі таких європейських країн, як Туреччина, Болгарія, Румунія, Боснія і Герцеговина, Хорватія, Сербія, Литва, Грузія, Словаччина, Чехія, Латвія, Польща, Словенія, Угорщина, Естонія та Португалія.
Із вересня «Викрадена Принцеса» демонструвалась на великих екранах країн Центральної та Південної Америки: Мексики, Венесуели, Чилі, Парагваю, Перу, Болівії, Уругваю, Колумбії. Особливо великий попит на анімаційну історію про київську принцесу Мілу спостерігався на азіатському континенті, де стрічку вже мали змогу переглянути в кінотеатрах Об’єднаних Арабських Еміратів, Кувейту, Іраку, Сирії, Бахрейні, Оману, Кувейту, Йорданії, Ізраїлю, Монголії, В’єтнаму та Індії.

Довідка
Аналітика по китайському кіноринку за перше півріччя 2018 року. Загальні касові збори - 4,83 млрд USD. Кількість проданих квитків - 910 млн. шт. Кількість кінотеатрів - 10155. Середня вартість квитка - 5,31 USD. Частка касових зборів зарубіжного кіно в загальному об’ємі зборів - 40,8%.

«Викрадена принцеса: Руслан і Людмила» — перший повнометражний мультфільм для українського і міжнародного прокату у виробничій лінійці анімаційної студії Animagrad. Прем’єра фільму в Україні відбулась 7 березня 2018 року, і за результатами національного кінопрокату мультфільм зібрав понад 36 мільйонів гривень. 28 жовтня «Викрадена Принцеса» отримала свою першу міжнародну премію, став переможцем шостого Міжнародного кінофестивалю The Richard Harris International Film Festival 2018 (RHIFF 2018) в номінації кращий художній фільм.
  Мультфільм «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила» став переможцем 9-го конкурсного відбору Держкіно, сума державного фінансування складає близько 20% від загального бюджету в 95 млн. грн.


  Аналитика по китайскому кинорынку за первое полугодие 2018 года. Общие кассовые сборы — 4,83 млрд USD. Количество проданных билетов —  910 млн. шт. Количество кинотеатров — 10155. Средняя стоимость билета —  5,31 USD. Доля кассовых сборов зарубежного кино в общем объеме сборов — 40,8%.

  «Украденная принцесса: Руслан и Людмила» — первый полнометражный мультфильм для украинского и международного проката в производственной линейке анимационной студии  Animagrad. Премьера фильма в Украине состоялась 7 марта 2018 года, и по результатам национального кинопроката мультфильм собрал более 36 миллионов гривен. 28 октября «Украденная принцесса» получила свою первую международную премию, став победителем шестого Международного кинофестиваля The Richard Harris International Film Festival 2018 (RHIFF 2018) в номинации «Лучший художественный фильм».
  Мультфильм «Украденная принцесса: Руслан и Людмила» стал победителем 9-го конкурсного отбора Госкино, сумма государственного финансирования составляет около 20% от общего бюджета в 95 млн. грн.  
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter