Июль 22, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Главная  /  Рубрики
Ноябрь 30, 2018

На каналі «Україна» - серіал «Кохання під мікроскопом» з В'ячеславом Довженко

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

У неділю, 2 грудня, о 17:00 на каналі «Україна» відбудеться прем'єра 4-серійної картини «Любов під мікроскопом» виробництва Star Media.  У фільмі знялися актори: Аліна Сергєєва, В'ячеслав Довженко, Дмитро Сова, Дар'я Єгоркіна, Анатолій Ященко, Ксенія Ніколаєва.
 
Це історія про молоду та успішну жінку-хірурга, життя якої в один момент перевертається з голови на ноги... Анна - талановитий і перспективний хірург з великими планами на життя: успішна робота, коханий чоловік, від якого вона чекає дитину, скоро вона одружується... Одного разу Анна вирішує оперувати пацієнта, який постраждав в автомобільній аварії. Інші лікарі відмовлялися братися за нього, вважаючи випадок безнадійним і небезпечним. Незважаючи на зусилля Анни, пацієнт помирає прямо на операційному столі. Але вона ще не знає, що цей випадок - лише початок «чорної» смуги в житті: претензії родичів загиблого, допити поліції, особисте щастя, що на очах руйнується... Чи вдасться тендітній дівчині впоратися з усіма перепонами і труднощами на її шляху?
 
Режисером картини виступив Олег Туранський.
 
У фільмі знялися актори: Аліна Сергєєва, В'ячеслав Довженко, Дмитро Сова, Дар'я Єгоркіна, Анатолій Ященко, Ксенія Ніколаєва.

Прем'єра фільму «Кохання під мікроскопом» в неділю, 2 грудня о 17:00, на телеканалі «Україна».


«Україна» – провідний національний телеканал країни. За підсумками першого півріччя 2018 року посідає 1 місце в рейтингу загальнонаціональних каналів за основними аудиторіями. За аудиторією 18-54 (50 тис. +) середня частка (shr, %) каналу становила 11,62%*, рейтинг (rat, %) – 1,56%*. За аудиторією 18+ (50 тис. +): частка – 15,33%**, рейтинг – 2,65%**. Також канал «Україна» – лідер телеперегляду за перше півріччя 2018 року за основними аудиторіями: 18-54 (Вся Україна), 18+ (Вся Україна), 4+ (Вся Україна), 4+ (50 тис. +) та 14-49 (50 тис. +), 14-49 (Вся Україна).  Дані дослідження телеаудиторії належать Індустріальному Телевізійному Комітету (ІТК), надані каналом «Україна» за показниками rat%, shr%. Детальніше – в глосарії ІТК. http://tampanel.com.ua/ru/about/pravila-oprilyudnennya-danix.
Загальне покриття телеканалу «Україна» на червень 2018 р. становить 96,06%  всіх домогосподарств України. Передача сигналу здійснюється за допомогою аналогової передавальної мережі, кабельних мереж, мережі цифрового мовлення Т2 і через супутник. В ефірі телеканалу представлені різні жанри телевізійного контенту: інформаційні, інформаційно-аналітичні, суспільно резонансні програми, соціальні ток-шоу, мелодраматичні, комедійні, детективні серіали і фільми, розважальні проекти, гумористичні шоу, футбольні трансляції. Активно розвивається виробництво власних телепрограм, фільмів і серіалів. Канал «Україна» входить до ТОВ «Медіа Група Україна» (об'єднує також молодіжний телеканал «НЛО TV», тематичні канали «Футбол 1»/«Футбол 2», тематичний канал Індиго TV, «Регіональну Медіа Групу», сейлз-хаус «Медіапартнерство», компанію «Діджитал Скрінз »(oll.tv), продакшн-компанії «Теле Про» та «Допоможемо ТВ», а також холдинг «Сьогодні Мультімедіа»). Директор «Медіа Групи Україна» – Євген Лященко. http://kanalukraina.tv 
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter