Июль 21, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Декабрь 13, 2018

«РТМ-Україна» виграв тендер Центру захисту інформаційного простору

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Digital Outdoor — медіа для соціально важливих повідомлень
«РТМ-Україна» виграла тендер Центру захисту інформаційного простору України з поширення інформації на цифрових носіях зовнішньої реклами. Договір між ЦЗІПУ і ТОВ «РТМ-Україна» підписано за результатами відкритих торгів у системі публічних закупівель ProZorro.


На 90 цифрових рекламоносіях різних форматів у 24 містах країни ТОВ «РТМ-Україна» провадить трансляцію соціальних кампаній Центру захисту інформаційного простору України (ЦЗІПУ).

Відповідно до умов Договору, на цифрових носіях зовнішньої реклами розповсюджуються сюжети кампаній для Збройних сил України «Я — Армія!» і «Завжди на захисті», кампанії «Ми —українці», кампанії на підтримку медичної реформи в Україні і малої приватизації у системі Prozorro.Продажі; низка сюжетів соціальної реклами Міністерства інформаційної політики «Дякую. Обніми. Люби», спрямованих на зміцнення національної єдності. Демонстрація такої кількості сюжетів протягом одного періоду за умови досягнення ефективних медіапоказників кампанії можлива лише на цифрових носіях завдяки їх гнучким плей-листам й оперативному медіаплануванню.

rtm-soc.png

 

rtm-soc1.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТОВ «РТМ-Україна» — найбільший національний оператор Out-of-Home медіа. З 2001 р. на ринку зовнішньої реклами. База власних носіїв кампанії становить понад 7000 площин близько 25 форматів у 27 містах країни. З урахування поверхонь, отриманих «РТМ-Україна» у повне керування, баїнг, а також площин у спільних продажах з другими операторами, загальний парк інвентарю, що його обслуговує компанія, — понад 12 000 рекламних поверхонь на місяць.
Ефективна структура компанії та широке покриття забезпечують успішні ООН-кампанії ключових національних та світових брендів. «РТМ-Україна» — найбільший системний оператор реклами на залізничному транспорті. Ексклюзивний рекламний оператор у Міжнародному аеропорті «КИЇВ» ім. І. Сікорського.
ТОВ «РТМ-Україна» — провідна компанія Групи, в яку також входять агенція цифрової зовнішньої реклами «РТМ Діджитал», оператор магістральних рекламних арок «Аутдор Україна» і виробнича компанія «Техногруп».
www.rtm.ua

 
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter