Июнь 27, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Декабрь 17, 2018

IVORY Films знімає для каналу «Україна» гостросюжетну мелодраму «Я тебе знайду»

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

У Києві стартувала робота над 4-серійним фільмом «Я тебе знайду», який знімає продакшн-компанія IVORY Films на замовлення телеканалу «Україна».
 
Це детективна мелодрама, що розповідає про двох подруг, які після довгої розлуки випадково зустрічаються в кондитерській невеликого містечка. Життя однієї з них, Лілі – повна чаша, у неї є все, що потрібно для щастя: прекрасний будинок, люблячий чоловік, чудовий син і навіть чарівна донька, яка всупереч прогнозам лікарів, всього кілька днів тому з'явилася на світ. У долі ж Віки далеко не все так добре. Ліля приходить у кондитерську, щоб забрати величезний торт для святкування з нагоди народження доньки, де і зустрічає Віку. Подруги домовляються знову побачитися. Але саме в цей вечір у будинку Лілі стається страшна пожежа, в якій гине новонароджена дівчинка. Ліля не може оговтатися після страшної трагедії, але материнське серце підказує їй, що донька не загинула. Й убита горем мати твердить, що її дівчинка жива. Та всі навколо вважають, що у неї через трагічну втрату затьмарився розум. І ось через 10 років після трагедії вона знову зустрічає Віку. Низка випадкових чи невипадкових збігів наштовхують Лілю на несподівані висновки. Вона починає вести своє розслідування.
 
«Це серіал про сімейні цінності. У родині головної героїні сталася трагедія, і для неї основне питання життя – знайти дитину, яку, на її думку, в неї викрали. Але чоловік і син вважають, що вона божевільна, через це відбувається розлад у сім’і. Є друга лінія, де інша героїня намагається вберегти свою дитину і зберегти родину. У чоловіків також відбувається перегляд сімейних цінностей. Один у період кризи віддаляється від рідної людини і вибирає кар'єру, а другий, навпаки, в переломний момент робить все заради сім'ї, – розповідає режисер картини Сергій Толкушкін. – У фільмі буде чимало напружених моментів і несподіваних поворотів. Так, спалимо будинок, щоправда, у 3D – ми поки не Голлівуд, не можемо дозволити собі побудувати і спалити маєток. У нас підібраний чудовий акторський ансамбль. І головна наша зірочка – 10-річна Єва Шевченко-Головко, яка не поступається нашим професійним акторам».
«Жанр серіалу зараз дуже затребуваний. І мелодрама – це те, що до душі глядачеві, з її акцентом на людських взаєминах, життєвих перипетіях, бажано із зворушливим хепі-ендом. Але всі мелодрами, які ми знімаємо останнім часом, мають і певну жанрову специфіку. Це або гостросюжетна мелодрама, або ж мелодрама з елементами детективу, – каже продюсер IVORY Films Олег Рогожа. – Примітно, що в нас склалася чудова творча команда, яка працює злагоджено і талановито. До того ж – високими темпами».
У серіалі знімаються Ольга Олексій, Олександр Кобзар, Єлизавета Курбанмагомедова, Михайло Хімічов, Ксенія Мішина, Єва Шевченко-Головко та інші. Автор сценарію – Олександра Миронова. В ефір телеканалу «Україна» фільм вийде у 2019 році.«Україна» – провідний національний телеканал країни. За підсумками першого півріччя 2018 року посідає 1 місце в рейтингу загальнонаціональних каналів за основними аудиторіями. За аудиторією 18-54 (50 тис. +) середня частка (shr, %) каналу становила 11,62%*, рейтинг (rat, %) – 1,56%*. За аудиторією 18+ (50 тис. +): частка – 15,33%**, рейтинг – 2,65%**. Також канал «Україна» – лідер телеперегляду за перше півріччя 2018 року за основними аудиторіями: 18-54 (Вся Україна), 18+ (Вся Україна), 4+ (Вся Україна), 4+ (50 тис. +) та 14-49 (50 тис. +), 14-49 (Вся Україна).  Дані дослідження телеаудиторії належать Індустріальному Телевізійному Комітету (ІТК), надані каналом «Україна» за показниками rat%, shr%. Детальніше – в глосарії ІТК. http://tampanel.com.ua/ru/about/pravila-oprilyudnennya-danix

Загальне покриття телеканалу «Україна» на червень 2018 р. становить 96,06%  всіх домогосподарств України. Передача сигналу здійснюється за допомогою аналогової передавальної мережі, кабельних мереж, мережі цифрового мовлення Т2 і через супутник. В ефірі телеканалу представлені різні жанри телевізійного контенту: інформаційні, інформаційно-аналітичні, суспільно резонансні програми, соціальні ток-шоу, мелодраматичні, комедійні, детективні серіали і фільми, розважальні проекти, гумористичні шоу, футбольні трансляції. Активно розвивається виробництво власних телепрограм, фільмів і серіалів. Канал «Україна» входить до ТОВ «Медіа Група Україна» (об'єднує також молодіжний телеканал «НЛО TV», тематичні канали «Футбол 1»/«Футбол 2», тематичний канал Індиго TV, «Регіональну Медіа Групу», сейлз-хаус «Медіапартнерство», компанію «Діджитал Скрінз »(oll.tv), продакшн-компанії «Теле Про» та «Допоможемо ТВ», а також холдинг «Сьогодні Мультімедіа»). Директор «Медіа Групи Україна» – Євген Лященко. http://kanalukraina.tv 


Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter