Июль 22, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Январь 8, 2019

На «Україні» стартує 95-серійний серіал «Таємниці»

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

У вівторок, 8 січня, о 18:00 на телеканалі «Україна» прем'єра 95-серійної україномовної мелодрами з детективною складовою «Таємниці» за хорватським форматом.
 
Виробництвом картини на замовлення телеканалу займалася кінокомпанія «Panopticum». 
 
Головні герої картини Катя Грищук і Микола Фон Бюсоф познайомилися ще в дитинстві, коли сім'я Миколи приїхала до Станова, де з батьком жила Катя. Хлопчик і дівчинка швидко потоваришували і закохалися одне в одного, однак страшна трагедія на довгі роки розлучила їх: за дивних обставин зник батько Каті, а матір Миколи вбили. Батько Миколи опинився за ґратами за обвинуваченням у вбивстві дружини. Хлопчика забрала до себе бабуся, а рідні дядько та тітка відправили Катю до дитбудинку. 
Вже дорослий Микола, який став слідчим, повертається до Станова, щоб розкрити вбивство матері та знайти справжнього злочинця. Катя у той же час повертається на батьківщину. Вони зустрічаються знов і закохуються одне в одного. Але між героями виникає нова прірва, і цього разу це не відстань, а таємниця...і не одна! Розслідування Миколи триває та приводить до низки несподіваних відкриттів.
У серіалі знімаються топові українські актори: Римма Зюбіна, Сергій Калантай, Леся Самаєва, Ірина Новак, Анастасія Пустовіт, Макар Тихомиров і багато інших. На головні ролі в картині пробувалися близько 100 акторів.

Як повідомлялось, робота над картиною тривала 306 днів, зйомки велися паралельно на двох майданчиках, де були одночасно задіяні 80 осіб знімальної групи. Основна локація, де знімалася картина – один із павільйонів кіностудії імені Олександра Довженка. На створення декорацій в павільйоні пішло 3 місяці.
Режисер-постановник, креативний продюсер – Сергій Кравець. Режисери: Філіпенко Олег, Некрасова Катерина, Сотниченко Сергій, Доронін Євген. Оператор-постановник: Баєв Максим. Оператори: Сергій Никифоров, Варламов Олександр, Павло Небера. 
Серіал знімався за хорватським форматом, придбаним в англійської компанії Fremantle media. Адаптацією сценарію для телеканалу «Україна» займалася Тетяна Гнєдаш.


 
 Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter