Июль 24, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Январь 11, 2019

УНІАН ТБ відмовили у цифровій ліцензії, 1+1 медіа обурені

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

 10 січня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення відмовила інформаційному телеканалу УНІАН ТБ, що входить до групи «1+1 медіа», у цифровій ліцензії. 1+1 медіа розповсюдили заяву щодо незгоди із таким рішенням і намір відстоювати свої права у суді.


"Група «1+1 медіа» обурена таким рішенням Нацради та вважає, що у розпалі передвиборчої кампанії, безпідставна відмова у ліцензії інформаційному каналу та видача ліцензії пропрезидентським каналам є виключно політично мотивованою", - йдеться у заяві.

Група наводить інфоомацію, що "з 2008 року УНІАН ТБ має ліцензію на цифрове ефірне (багатоканальне) мовлення в мультиплексі МХ-4, яка була згодом продовжена Нацрадою у 2015 році. Втім весь цей час у каналу не було можливості реалізувати мовлення, оскільки регулятором не були забезпечені відповідні для цього умови, зокрема, не був визначений оператор телекомунікацій. Коли з'явилась можливість змінити номер мультиплексу на вільне місце, «1+1 медіа» подала заяву про переоформлення ліцензії з проханням записати оператором телекомунікацій «Зеонбуд» та зайти в мультиплекс МХ-3, аби мати можливість цифрового ефірного мовлення. Вчора національний регулятор відхилив цю заяву".

«1+1 медіа» має намір відстоювати свої права у судовому порядку.Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter