Июль 23, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
<< Июль ’19 >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 1
 7
10
16
19
23
25
26
30
    
Январь 14, 2019

На каналі «Україна» прем'єра серіалу «Таємне кохання» за корейським формктом

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

У понеділок, 14 січня, о 21:00 на телеканалі «Україна» відбудеться прем'єра 16-серійної картини «Таємне кохання» виробництва компанії Star Media на замовлення каналу.
 
У центрі сюжету – історія Люби Зацепіної. В її житті переплелися мрії, надії, ідилічні плани, а також зрада, випробування, подолання і все це – заради кохання.
 
Щасливе життя Люби руйнується того ж дня, коли коханий освідчується їй. Увечері, під час страшної зливи, він на смерть збиває вагітну жінку. Якщо Юрій зізнається у скоєнні наїзду, його прокурорська кар'єра буде знищена, тому Люба бере на себе чужу провину і сідає у в'язницю. Вона навіть не підозрює, з ким із цього фатального дня вступила в поєдинок не на життя...
Про те, як героїні доведеться переживати випробування і яка таємниця ховається за тим, що відбувається з нею, глядачі спостерігатимуть протягом 16-ти серій на телеканалі «Україна».
 
«Ця історія про жінку, яка жертвує собою, аби захистити кохану людину заради їхньої майбутньої сім'ї. Про важливість вибору, про те, що людей судять за вчинками і легкодухість не знаходить виправдання, про те, що, незважаючи на всі випробування, можна не тільки подолати їх, але й допомогти іншим не втратити віру в добро», – каже режисер серіалу Анатолій Григор'єв.

Також у фільмі знялися Дана Абизова, Микола Боклан, Антон Денисенко, Анатолій Ященко, Олег Примогенов, Ірина Мельник, Павло Попов, Аліна Гросу, Наталія Васько, Костянтин Корецький, Катерина Кістень, Вікторія Корсун та інші.

Автор сценарію – Аліна Семерякова. Оператори-постановники – Олександр Гребенніков, Андрій Швець. Продюсери – Наталія Стрибук, Вікторія Корогод, Євген Лященко, Ірина Черняк, Галина Балан-Тімкіна, Влад Ряшин.
 
Виробництвом серіалу на замовлення каналу «Україна» займалася компанія Star Media. Зйомки фільму проходили в Києві і Київській області у 2018 році.

Прем'єра 16-серійного фільму «Таємне кохання» з понеділка по четвер о 21:00 на телеканалі «Україна».


Довідка про телеканал «Україна» 
«Україна» – провідний національний телеканал країни. За підсумками 2018 року посідає 1 місце в рейтингу загальнонаціональних каналів за основними аудиторіями. За аудиторією 18-54 (50 тис.+) середня частка (shr, %) каналу «Україна» у 2018 році становила 11,63%, рейтинг (rat, %) – 1,5%. За аудиторією 18+ (50 тис.+), частка – 15,45%, рейтинг – 2,57%. За аудиторією 4+ (Вся Україна), частка – 14,42%, рейтинг – 2,32%. Також канал «Україна» – лідер телеперегляду 2018-го року за основними аудиторіями: 18-54 (Вся Україна), 18+ (Вся Україна), 4+ (50 тис. +) та 14-49 (50 тис. +), 14-49 (Вся Україна).  Дані дослідження телеаудиторії належать Індустріальному Телевізійному Комітету (ІТК), надані каналом «Україна» за показниками rat%, shr%. Детальніше – в глосарії ІТК. http://tampanel.com.ua/ru/about/pravila-oprilyudnennya-danix

Загальне покриття телеканалу «Україна» на червень 2018 р. становить 96,06%  всіх домогосподарств України. Передача сигналу здійснюється за допомогою аналогової передавальної мережі, кабельних мереж, мережі цифрового мовлення Т2 і через супутник. В ефірі телеканалу представлені різні жанри телевізійного контенту: інформаційні, інформаційно-аналітичні, суспільно резонансні програми, соціальні ток-шоу, мелодраматичні, комедійні, детективні серіали і фільми, розважальні проекти, гумористичні шоу, футбольні трансляції. Активно розвивається виробництво власних телепрограм, фільмів і серіалів. Канал «Україна» входить до ТОВ «Медіа Група Україна» (об'єднує також молодіжний телеканал «НЛО TV», тематичні канали «Футбол 1»/«Футбол 2», тематичний канал Індиго TV, «Регіональну Медіа Групу», сейлз-хаус «Медіапартнерство», компанію «Діджитал Скрінз» (oll.tv), продакшн-компанії «Теле Про» та «Допоможемо ТВ», а також холдинг «Сьогодні Мультімедіа»). Директор «Медіа Групи Україна» – Євген Лященко. http://kanalukraina.tv Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter