Июль 24, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Январь 15, 2019

Весною на каналі «Україна» вийде шоу за світовим форматом The Brain

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Канал «Україна» готує масштабне розважальне супер-шоу «Дивовижні люди»
 

Телеканал «Україна» працює над запуском новітнього грандіозного шоу «Дивовижні люди» за всесвітньо відомим форматом The Brain компанії Endemol Shine Group. Це масштабний телепроект, учасниками якого стають люди з унікальними здібностями мозку.  Прем'єра запланована на новий весняний телесезон і буде виходити в ефір телеканалу раз на тиждень.
 
Шоу – це українська адаптація популярного німецького формату The Brain, яке успішно виходить у США, Франції, Китаї, Італії, Бразилії, Португалії та інших країнах світу. 
 
Виробництвом шоу на замовлення каналу «Україна» займається компанія Friends Production. 
 
У новому шоу на телеканалі-лідері боротися за перемогу будуть люди з видатними розумовими здібностями, які запам'ятовують величезні обсяги інформації, дуже швидко рахують, володіють стереоскопічним зором, вражаючою тактильною, руховою, м'язовою або музичною пам'яттю.
 
Згідно з правилами шоу, учасники проходять випробування, які звичайній людині здаються непосильними. Для кожного героя команда проекту продумує незвичайні, ефектні і масштабні випробування, які найкраще дозволять продемонструвати унікальність мозку конкретної людини.
«Це шоу стане подією для нашої країни! Ми покажемо дивовижні можливості мозку, які опанували звичайні українці. Уміння учасників здаються абсолютно неймовірними і незбагненними. Але це не фокуси і не магія, це реальні можливості реальних людей. На прикладі історій наших героїв глядачі зможуть переконатися в тому, що здатні виявити і розвинути власну унікальність. Проект «Дивовижні люди» подарує глядачам неймовірні емоції і захопливе видовище – безмежну силу мозку», – коментує директор Департаменту розважальних програм каналу «Україна» Анатолій Сябро.
У кожному з 9 випусків за перемогу змагаються 6 учасників. Переможець випуску визначається за допомогою голосування: учасників оцінюють глядачі в залі за допомогою спеціального мобільного додатку, а також судді проекту. Ними стануть четверо експертів – це харизматичні та популярні в країні люди, які досягли успіху у своїй кар'єрі. Серед них учений, який доступно і цікаво пояснить, як працює мозок учасників. Залежно від того, наскільки учасник вразив своїми розумовими здібностями, глядачі й експерти ставлять бали – від 1 до 10. Тріумфатор вечора отримає грошовий приз – 100 000 гривень, а також стане учасником гранд-фіналу.
 
У фінальному, 10-му випуску телепроекту «Дивовижні люди» будуть боротися кращі із кращих, а переможця шоу обере вся країна.
 


«Україна» – провідний національний телеканал країни. За підсумками 2018 року посідає 1 місце в рейтингу загальнонаціональних каналів за основними аудиторіями. За аудиторією 18-54 (50 тис.+) середня частка (shr, %) каналу «Україна» у 2018 році становила 11,63%*, рейтинг (rat, %) – 1,5%*. За аудиторією 18+ (50 тис.+), частка – 15,45%**, рейтинг – 2,57%**. За аудиторією 4+ (Вся Україна), частка – 14,42%***, рейтинг – 2,32%***. Також канал «Україна» – лідер телеперегляду 2018-го року за основними аудиторіями: 18-54 (Вся Україна), 18+ (Вся Україна), 4+ (50 тис. +) та 14-49 (50 тис. +), 14-49 (Вся Україна).  Дані дослідження телеаудиторії належать Індустріальному Телевізійному Комітету (ІТК), надані каналом «Україна» за показниками rat%, shr%. Детальніше – в глосарії ІТК. http://tampanel.com.ua/about/pravila-oprilyudnennya-danix

Загальне покриття телеканалу «Україна» на січень 2019 р. становить 96% всіх домогосподарств України. Передача сигналу здійснюється за допомогою аналогової передавальної мережі, кабельних мереж, мережі цифрового мовлення Т2 і через супутник. В ефірі телеканалу представлені різні жанри телевізійного контенту: інформаційні, інформаційно-аналітичні, суспільно резонансні програми, соціальні ток-шоу, мелодраматичні, комедійні, детективні серіали і фільми, розважальні проекти, гумористичні шоу, футбольні трансляції. Активно розвивається виробництво власних телепрограм, фільмів і серіалів. Канал «Україна» входить до ТОВ «Медіа Група Україна» (об'єднує також молодіжний телеканал «НЛО TV», тематичні канали «Футбол 1»/«Футбол 2», тематичний канал Індиго TV, «Регіональну Медіа Групу», сейлз-хаус «Медіапартнерство», компанію «Діджитал Скрінз »(oll.tv), продакшн-компанії «Теле Про» та «Допоможемо ТВ», а також холдинг «Сьогодні Мультімедіа»). Директор «Медіа Групи Україна» – Євген Лященко. http://kanalukraina.tv Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter