Июль 23, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Январь 25, 2019

VIASAT дослідив, що за платне ТБ в Україні готові платити більше

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

На замовлення офіційної платформи супутникового телебачення VIASAT компанія ГФК Юкрейн провела дослідження ринку платного телебачення у IV кварталі 2018 року для визначення оптимальної ціни для бізнесу послуг платного телебачення. Дослідження проводилося на території всієї України, репрезентативно для населення у віці старше 16 років. 

Згідно з результатами дослідження, більшість тих, хто готовий платити за послуги платного ТБ, готові платити до 100 грн. Ця ціна на 40 грн вища за ту, яку готові були платити у IV кварталі 2017 року більшість потенційних і реальних користувачів платного ТБ.

В ГФК Юкрейн відзначають, що в попередні 3 роки оптимальна ціна для бізнесу платного ТБ була в діапазоні 41-50 грн на місяць, і лише в кінці 2018 року можна відзначити її чітке збільшення до 81-100 грн/міс.


Оптимальна вартість платного ТБ.

IV квартал 2017                                                                                            IV квартал 2018

viasat2019.png

 

 

 

 

 

 

для увеличения картики, кликните на нее 

 

Такі зміни на ринку платного телебачення демонструють готовність споживачів платити справедливу ціну за спожитий контент і їхнє розуміння його цінності. Завдяки зростанню вартості послуги ТБ споживачі можуть розраховувати на збільшення якості та різноманітності контенту, виробленого, в тому числі, українськими медіа групами.


Для максимального задоволення попиту абонентів супутникової послуги компанія VIASAT провела ряд додаткових досліджень ринку, а також аналіз вподобань абонентів, за результатами яких розробила і представила нову лінійку телевізійних пакетів. Ціновий діапазон нових пакетів становить від 69 грн/міс. до 249 грн/міс. Серед них кожен споживач зможе знайти для себе оптимальні варіанти по контентному наповненню каналів і їх вартості.

Крім того, для підтримки абонентів, яким у зв'язку з майбутнім кодуванням супутникового сигналу необхідно придбати сеттопбокси для прийому сигналу, компанія VIASAT розробила спеціальний тарифний пакет «Національний» за 29 грн/міс. Пакет включає базовий набір рейтингових національних каналів і дійсний на період до кодування супутникового сигналу.
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter