Июль 18, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Февраль 20, 2019

Портал про металургію «ГМК Центр» отримав українську версію

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Інформаційно-аналітичний «ГМК Центр» запускає українську версію порталу. З 14 лютого всі матеріали, новини, інтерв’ю та аналітика, авторські колонки й інфографіка доступні також українською на сторінці https://gmk.center/ua . Англійська версія має стартувати за три місяці

«Правило хорошого тону – говорити зі співрозмовником його мовою. Наша аудиторія говорить і російською, і українською, і англійською. Українську версію сайту ми відкрили сьогодні. Англійська версія має стартувати за три місяці», – каже директор «ГМК-Центру» Станіслав Зінченко.

«ГМК-Центр» – це аналітичний центр і галузевий дискусійний майданчик. Тематика – останні тенденції в розвитку української і світової гірничо-металургійної промисловості.

Компанія проводить дослідження на ринку ГМК і готує аналітичні звіти для корпоративного бізнесу, влади та бізнес-спільноти на внутрішньому і світовому ринках. 
Аудиторія медіапорталу  включає представників великого бізнесу і регуляторних органів, компанії логістичного сектора, трейдерів, аналітиків галузі та громадські організації.

У листопаді стартував однойменний новинний портал, у грудні центр презентував своє перше дослідження на галузевій бізнес-зустрічі.Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter