Июль 18, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Март 1, 2019

FILM.UA Group екранізує «За двома зайцями»

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Компанія FILM.UA Group оголошує про початок роботи над новою екранізацією комедійної п’єси «За двома зайцями» Михайла Старицького. Наразі проект знаходиться на етапі девелопменту, а приступити до зйомок команда планує вже у 2020 році.
 
За словами продюсерок фільму, Анни Єлісєєвої та Ірини Костюк, дію історії перенесуть у наш час, а головний герой стане власником барбершопа, але основна колізія – конфлікт між коханням та вигодою – буде збережена.
«Синопсис нової версії «За двома зайцями» мені надіслав сценарист Олександр Гриценко. Ідея настільки проста і геніальна, наскільки грамотною повинна бути її реалізація. При правильному підході фільм може стати справжньою подією, а в майбутньому – кінофраншизою», – коментує продюсерка проекту Анна Єлісєєва.
Зараз команда знаходиться в пошуку сценарної групи та потенційних партнерів фільму.
Нагадаємо, комедійна п'єса «За двома зайцями» (1883р.) Михайла Старицького вже була екранізована на кіностудії імені Олександра Довженка у 1961 році. Стрічка стала культовою. 
 
FILM.UA GROUP – найбільша в Східній Європі вертикально інтегрована група компаній у сфері кіно і телепродакшна. Група займається розробкою, виробництвом, адаптацією, дистрибуцією та доставкою аудіовізуального контенту і надає повний спектр сервісів.


Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter